Clixsense (Ysense)

Ysense (dawna nazwa ClixSense) to jeden z najbardziej znanych na świecie serwisów umożliwiających zarabianie przez internet.

Sprawdź opinie o Ysense w komentarzach.

Clixsense uruchomiony został w 2007 r. w USA i na chwilę obecną zrzesza niemal 6,5 mln użytkowników, którym wypłacił łącznie ponad 28 mln dolarów.

Kliknij tutaj i aby zarejestrować się w Ysense i zacznij zarabiać pieniądze.

Sprawdź 7 najlepszych firm i zarabiaj dodatkowo na wypełnianiu ankiet – Kliknij tutaj

clixsense

Jak zarabiać w Clixsense Ysense?

Sprawdź jak zarobić pieniądze w Ysense

Jak zatem można zarabiać w ysense? Nie zniknęły:

 • Surveys – czyli płatne ankiety, przeciętnie stawka za 1 ankietę wynosi ok. 0.85-2,5 USD
 • Offers – kompletowanie ofert, a więc granie w gry, ściąganie aplikacji, oglądanie filmików etc.,
 • Tasks – kompletowanie zadań, za 1 zadanie można otrzymać 0,01-0,7 USD; dodatkową zachętą jest bonus 5 USD za każde 50 USD w skompletowanych zadaniach.

Jak zarejestrować się w Clixsense Ysense?

Jak założyć konto w Ysense?

Rejestracja w programie jest darmowa i bardzo prosta.

Aby się zarejestrować należy wejść na stronę z rejestracją Ysense i wypełnić zamieszczony na niej formularz rejestracyjny. Wymagane jest podanie następujących informacji:

 • First Name – imię,
 • Last Name – nazwisko,
 • Username – nazwa użytkownika,
 • Email – adres e-mailowy,
 • Confirm Email – powtórzony adres e-mailowy,
 • Password – hasło,
 • Confirm Password – powtórzone hasło,
 • Country – kraj, powinien wyświetlić się automatycznie.

Nie wolno zapomnieć o zaakceptowaniu zasad i polityki prywatności serwisu poprzez „odhaczenie” znajdującego się pod formularzem zapisu „I have read and agree to ClixSense’s User Agreement and Privacy Policy”. Poprawną rejestrację trzeba potwierdzić, klikając w link wysłany na podany adres e-mailowy.

Po zalogowaniu się do panelu aby zarabiać w Ysense należy wejść do jednej z zakładek:

clixsense zarabianie

Jak wypłacać pieniądze z Ysense?

Sprawdź jak można wypłacić pieniądze z Clixsense

Znajdujące się na koncie Ysense środki można wypłacić w dowolnym momencie – pod warunkiem, iż zgromadzona jest minimalna kwota, czyli 10 USD. Serwis obsługuje poniższe procesory płatnicze:

Na koncie bankowym pieniądze pojawiają się zwykle w przeciągu 2-5 dni roboczych. Czas realizacji przelewu jest uzależniony od kilku czynników, m.in. od dnia zlecenia wypłaty, sesji przychodzących w danym banku itp.

Clixsense – zmiany w programie w 2017 roku

Clixsense – zmiany w programie w 2017 roku

Co zmieniło się w Clixsense w 2017 roku?

Przez wiele lat ClixSense był programem kojarzonym m.in. z klikaniem w reklamy. Jednakże w lipcu 2017 roku wprowadzone zostały w nim spore zmiany, do których muszą przystosować się zarówno dotychczasowi użytkownicy serwisu, jak i nowi.

Dezaktywowane zostały dwie opcje, a mianowicie:

 • zarabianie na reklamach PTC (paid to clik),
 • ClixGrid – czyli tzw. kliki konkursowe polegające na klikaniu w obrazki w celu wygrania określonej kwoty.

Oprócz tego:

 • zlikwidowano konta Premium, co w praktyce oznacza, że wszyscy użytkownicy są zobligowani do przestrzegania jednakowych zasad – osobom, które w ciągu roku przed wdrożeniem zmian kupiły konto Premium, niewykorzystaną część dodano do ich salda (kwotę zwrotu przeliczono na 0,45 USD dziennie),
 • usunięto 8-poziomowy program partnerski – w zamian powstał 1-poziomowy program odznaczający się stałą prowizją na poziomie 20 proc. dla wszystkich użytkowników – nie jest wykluczone, że w późniejszym okresie wysokość prowizji będzie zmniejszona,
 • zwiększono minimum do wypłaty – aktualnie wynosi ono 10 USD; wcześniej dla kont Standard próg wynosił 8 USD, a dla kont Premium 6 USD,
 • użytkowników zachęca się do codziennej aktywności specjalnym bonusem (Daily Checklist Bonus) wynoszącym dotychczas 7 proc. – po zmianach jest to 16 proc.

Warto również nadmienić, iż strona ClixSense otrzymała nową szatę graficzną. Bieżąca wersja jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Zmiany w Clixsense w 2019 roku – Clixsense zmieniło nazwę na Ysense.

Podsumowanie Ysense – czy warto?

Wnioski o Clixsense

Czy zmiany przełożą się na zainteresowanie możliwościami zarabiania oferowanymi przez ClixSense?

Popularność serwisu zapewne nie spadnie – zwłaszcza że reorganizacja przyniesie użytkownikom szereg korzyści. Nade wszystko otrzymają lepsze prowizje za wykonywanie zadań i wypełnianie ankiet oraz większy bonus za codzienną aktywność.

Z drugiej zaś strony likwidacja ClixGrid i reklam PTC to spora strata, gdyż z wariantów tych korzystało szerokie grono użytkowników z całego świata. Podniesienie minimalnego progu do wypłaty oznacza natomiast konieczność intensywniejszego zaangażowania się w rozmaite czynności.

Na okoliczność zmian pojawiła się też kwestia ewentualnego powrotu PayPala do programu, aczkolwiek póki co Ysense nie przewiduje tej opcji.


Zapraszam do dyskusji na temat Ysense w komentarzach poniżej.

Sprawdź 7 najlepszych firm i zarabiaj dodatkowo na wypełnianiu ankiet – Kliknij tutaj


35 komentarzy

 1. Korzystam z Clixsense od kilku lat i serwis jest wypłacalny, więc mogę go z czystym sumieniem polecić. W internecie też znalazłam sporo pozytywnych opinii o Clixsense na forach dykusyjnych oraz dowody wypłaty.

  • Hej chciałam się zarejestrować i wyskakuje mi błąd że email nie taki już 4 raz podaję z innym emailem i nie umiem..

 2. Przydatny artykuł, bardzo dokładnie i rzetelnie jest w nim wszystko wytłumaczone, pozdrawiam!

 3. Hejka pytanie do osób, które siedzą w temacie 🙂 Czy opłaca się w clixsense wykupić konto premium? Są z tego jakieś korzyści, czy jest to nieopłacalne?

 4. Cześć. Mam krótkie pytanko od ilu $ są wypłacone pieniądze na clixsense?

 5. Od 10$ z tego co wiem 🙂 No i trzeba czekać od 2 do 5 dni na przelew, ale nie wlicza się w te dni weekendów i świąt.

 6. Hej, według mojej opinii uważam, że platforma ClixSense jest bardzo fajna dla osób początkujących, którzy uczą się zarabiać przez internet.
  Nie ponosi się żadnego ryzyka, nic się w to nie inwestuje, rejestracja jest banalnie prosta, a jeżeli komuś się znudzi wypełnianie ankiet, może po prostu zaprzestać. Konto samo się po 3 miesiącach kasuje. Super 🙂

  • Na jakiej zasadzie jest przelew jeżeli mam konto w ING skąd będą wiedzieli na jakie konto przelać pieniądze jeżeli nie wymagają nr. Konta proszę o dokładny opis przelewu pieniądzu ma konto pozdrawiam 🙂

 7. Cześć! Mam takie pytanie : czy jest możliwa wypłata w paypal? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji, a bardzo mnie interesuje. Z góry dzięki za odp

 8. ile kosztuje prowizja za przelew na konto ze Skrilla?

 9. Kiedyś brałem udział w ClixGrid – loteria i wygrałem 5$ 😀 Podobno szansę na wygrane są małe, a mi się udało. Czułem się jakbym wygrał w totolotka haha xD

 10. Cześć! Czy ankiety są w języku polskim?

 11. Dziś złapałem się na pytanie pułapkę i mój rating na YourSurveys został obniżony o 10 punków. Mogę to jakoś odkręcić ,czy już nie ma szans?

 12. Przeciez odpowiedzi na niektore pytania zadane na tym forum znajduja sie w artykule. O co wiec chodzi?

 13. jak chce wykonac task w campflower i klikam na job to wyskakuje “You don’t have permission to work on this job”. Dlaczego tak jest i kiedy wreszcie można wykonywać jakieś zadania??? a może coś robię źle..?

 14. Który program płatniczy z wymienionych (payoneer, paya itd) jest wg was najlepszy, najbezpieczniejszy?

 15. Nie wiem co robię źle, ale nie łapię się na żadne ankiety. Z pozostałych ofert też nic mi nie wchodzi.

 16. Witam mam pytanie dla osób które są w temacie można zarabiać na graniu i czemu nie mogę uruchomić żadnej ankiety.

 17. Jestem w Clixsense od 2015 roku do tej pory wypłaciłem z programu 400 USD. Mam jednego bardzo sprawnego poleconego lecz zarejestrowanych wielu ale nie aktywnych . Ludzi przerasta codzienne zaglądanie na stronę wyszukanie dostępnych ankiet. Chcieli by się nachapać jak najszybciej więc biorą udział w programach psełdo reklamowych kupują paczki i patrzą jak rosną lecz wielu nie doczekuje się nawet pierwszej wypłaty – bo właściciel zwiną kasę i kupił sobie willę jak to miało miejsce w MXWORLD I innych bo tu potrzeba naiwnych co wpłacą kasę by na wysokościach mieli wypłaty. Nie dajcie się oszukać nie wpłacajcie żadnych pieniędzy na paczki i inne głupoty – może w Clixsense jest mniej lecz swoją pracą osiągasz pewne wynagrodzenie.

  • Zgadzam się z Tobą, niestety nie chce się znajomym wchodzić i wypełniać ankiet, a szkoda, bo można zarobić na tak prostej czynności. Wolą siedzieć na innych stronach i marnować czas.

 18. Moim zdaniem ClixSense to sprawdzona firma i o jej wypłacalność nie musimy się martwić. Ankiety pojawiają się co jakiś czas, a stawki są bardzo dobre. Każdy wie, że najlepiej założyć konto na kilku serwisach ankietowych, wtedy jest więcej ankiet do wypełnienia i więcej można zarobić w krótszym czasie.

 19. Dużo opcji zarabiania i niski próg wypłaty zachęcają do rejestracji na tej stronie.

 20. Jestem od pewnego czasu i można pare zlotych dorobić naprawdę wiadomo można ankietami sie nudzić ale satyfakcja na koncie rekompensuje wszystko

 21. bardzo dobra firma, polecam klikanie i zarabianie z clixsense

 22. Najbardziej na clixsense podoba mi się to, że jak znudzą mi się ankiety, to można też inne zadania zrobić, niektóre mało płatne, ale za to bardzo ciekawe! Dlatego w mojej opinii to najlepsza strona do zarabiania online!

 23. Swoją przygodę z clixsense zacząłem kilka miesięcy temu i do tej pory zarabiałem głównie na ankietach. Widzę, że jest też więcej opcji zarabiania na tej stronie, próbowaliście ich? Warto robić coś oprócz wypełniania ankiet?

 24. Na stronie nie ma nigdzie miejsca na wprowadzenie numeru konta bankowego. jak wobec tego są realizowane wypłaty? W artykule nie mogę tego odnaleźć. Pozdrawiam

 25. Na konto sie nie wpłaca tylko na paypal od 10 $od niedawna nawet mi to pasuje

Zostaw komentarz