Praca w domu – 12 sprawdzonych sposobów dla każdego

Okazuje się, że praca w domu nie musi być nudna i monotonna, a w sieci dostępnych jest wiele możliwości zarabiania. Postanowiliśmy przygotować listę najbardziej interesujących i najlepiej opłacalnych propozycji.

Zastanawiałeś się kiedyś nad podjęciem dodatkowej pracy w domu po godzinach? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze pracując przez internet? Z pewnością tak! Praca w domu daje ogromne możliwości zarobku i swobody godzin pracy. Dodatkowo pracując z własnego domu przez internet możesz podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć nowe umiejętności, a co najważniejsze: zarobić dodatkowe pieniądze. Zainwestuj 10 minut a pokażemy Ci jak nie dać się oszukać i zacząć zarabiać pracując przez internet z własnego domu.

Prace w domu

 • Tylko sprawdzone sposoby na pracę w domu przez internet.
 • Możliwości zarobku od 20 zł do 8000 zł+ miesięcznie

praca w domu przez internet 11 sposobów

 

Zaczynajmy więc…

12 najlepszych i sprawdzonych sposobów pracę w domu przez internet

Zaczniemy od najłatwiejszych sposobów na pracę przez internet w domu a następnie przejdziemy do nieco trudniejszych i wymagających więcej czasu (ale też bardziej zyskownych).

Sposób 1 – Zarabianie na wypełnianiu ankiet:

Poziom trudności: Łatwy
Czas dzienny: 10 minut – 45 minut
Możliwości zarobku: 40 zł – 200 zł / miesięczniemyiyo wypłata

Zarabianie na wypełnianiu ankiet to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą poświęcać na dodatkowe zajęcie dowolną ilość czasu. Korzystając z tego typu programów, to ty decydujesz czy pracujesz godzinę, 4 godziny czy 15 minut dziennie. Najważniejsze jest jednak systematyczność, aby być aktywny i logować się często na portale. Co więcej, ankiety możesz wypełniać np. podczas oglądania ulubionego programu, dzięki czemu łączysz przyjemne z pożytecznym. Ile można zarobić? Każda ankieta ma inną wartość, jednak w skali miesiąca bez przemęczania się można dorobić nawet kilkaset złotych.

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać, najlepiej zarejestruj się w kilku programach jednocześnie, aby mieć więcej ankiet do wypełnienia. Ze sprawdzonych i wiarygodnych programów warto się zarejestrować w:

 1. Clixsense (zarejestruj się tutaj) – Program istnieje od 2007 roku i wypłacił swoim użytkownikom ponad 15 milionów dolarów. Zarabiać można na wykonywaniu zadań, wypełnianiu ankiet, klikaniu w reklamy. Strona jest w języku angielskim, ale wystarczy Google Translate lub podstawowa znajomość aby zarabiać pieniądze.
 2. MYIYO – Wypełniaj ankiety dla największych firm. MYIYO regularnie wypłaca pieniądze (sam zleciłem już 3 wypłaty pieniędzy i po 2-3 tygodniach były na Paypalu). Strona w języku polskim, całkiem sporo ankiet do wypełniania. Z pewnością warto się zarejestrować i zacząć zarabiać.
Przeczytaj również:  Gdzie i w co zainwestować 100 zł, 1000 zł, 10 000 zł, 100 000 zł i więcej

Aby zwiększyć zarobki, warto zarejestrować się na wszystkich 3 stronach i odwiedzać je regularnie.

Sposób 2 – Programy typu Revshare:

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: 10 minut – 60 minut
Możliwości zarobku: 40 zł – 5 000 zł / miesięcznie

rev share - praca

Mówiąc najprościej, są to programy, które dzielą się ze swoimi użytkownikami zyskami z reklam bądź innych źródeł. Każdy użytkownik musi wykupić własną usługę reklamową oraz oglądać reklamy innych użytkowników. Można również zarabiać dzięki zachęcaniu innych użytkowników do rejestracji i zakupu AdPacków. Wysokość zysku zależy od ilości wykupionych reklama także od naszego zaangażowania.

To wymaga większego wdrożenia w temat niż zarabianie na ankietach, ale też daje większe możliwości zarabiania. W ciągu kilku miesięcy kwoty kilkuset bądź kilkutysięcy złotych są realne przy odpowiednim wkładzie czasowym.

Sposób 3 – Zwrot za zakupy w internecie. Banalny zarobek!

zwrot za zakupy

Poziom trudności: Łatwy
Czas dzienny: 10 minut – 20 minut
Możliwości zarobku: 0 zł – 100 zł / miesięcznie

Każdy z nas robi zakupy w sieci. A co jeśli za każdą wydaną złotówkę otrzymywalibyśmy zwrot? Korzystając z programów typu Refunder jest to możliwe. Jak to zrobić? Wchodzisz na stronę programu, wybierasz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy, wybierasz produkty, płacisz, a następnie otrzymujesz zwrot. Wykorzystaj to, aby nie przepłacać i móc pozwolić sobie na więcej!

 

Sposób 4 – Inwestycje online:

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: 0 zł – 3 000 zł / miesięcznie

bitcoin

Inwestycje online umożliwiają wypracowanie dochodu pasywnego, który będzie na ciebie pracował cały czas. Możesz zapraszać do programu inne osoby, które również wykupią pakiety i dzięki temu otrzymasz prowizje.

Warto zainteresować się np. kryptowalutami takimi jak Bitcoin. Przykładowo jeżeli zakupiłbyś 1 BTC w maju 2016 roku (przy kursie 445$) i sprzedał po roku w maju 2017 roku (po kursie 2040$). Zarobiłbyś 1595$.

Jak kupić i inwestować w kryptowaluty? Zarejestruj się na sprawdzonej giełdzie Bitbay.

Obecnie Bitcoin kosztuje ponad 4000$. 

Sposób 5 – Programy partnerskie

programy partnerskie jako praca w domu przez internet

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: 0 zł – 5 000 zł / miesięcznie

Programy partnerskie to stary i sprawdzony sposób na wypracowanie sobie dodatkowego dochodu. Ich działanie jest bardzo proste, ponieważ polega na polecaniu innym użytkownikom konkretnych produktów.

Przykładowo możesz polecać produkty finansowe swoim znajomym (darmowe konta w banku, lokaty, kredyty, ubezpieczenia itd.), suplementy itd.

Przeczytaj również:  Planet Plus opinie o programie. Nawet 20% zwrotu za zakupy na Aliexpress!

Sprawdź 10 najlepszych programów partnerskich.

Sposób w jaki sposób pozyskasz klientów zależy od ciebie. Do najskuteczniejszych należą wykorzystanie m.in:

 • Kontakty bezpośrednie – jezeli Twój znajomy chce założyć darmowe konto w banku – wyślij mu link do wniosku z Twoim ID – wtedy otrzymasz prowizje np. 80 zł za założenie konta przez znajomego
 • E-mail – napisz e-mail do znajomych z informacja o darmowym koncie
 • Facebook
 • Fora dyskusyjne
 • Grupy na FB

Sposób 6 – zakłady bukmacherskie

Poziom trudności: Średni/Trudny
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: Różne

O zakładach bukmacherskich mówi się już od dawna. Możesz zarabiać obstawiając wyniki meczów/wydarzeń sportowych.

Pamiętaj aby grać legalnie. W większości firm na start otrzymasz bonus, dzięki któremu nauczysz się grać i obstawiać. W zakładach ważne jest szczęście i umiejętności. Nie musisz poświęcać dużo czasu, ponieważ obstawienie trwa tylko chwilę a zyski? Mogą sięgać nawet kilkaset złotych dziennie!

Sposób 7 – Opcje binarne

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: Różne

dodatkowa praca w domu przez internet

Zarabianie na opcjach binarnych jest coraz bardziej popularne jako sposób dodatkowe zarobienie pieniędzy w domu. Jest to dająca spore zyski forma zarabiania, ale musisz się też liczyć z ryzykiem utraty kapitału. To dobra forma zarabiania dla osób, które nie chcą zarabiać małych kwot klikając w ankiety. A chcą zainwestować pieniądze i zacząć pracować w domu długoterminowo.

Opcje binarne to zawieranie transakcji na wzrost/stratę np. waluty, cen ropy naftowej, złota itd.

Sposób 8 – Kryptowaluty

Poziom trudności: Średni/Trudny
Czas dzienny: 10 minut – 90 minut
Możliwości zarobku: Różny

Możesz zarabiać handlując kryptowalutami na giełdach takich jak np. BitBay i zarabiać na różnicach kursowych.

W ciągu dnia możesz ustawiać zakup kryptowalut po niższej cenie i sprzedawać przy zwyżkach kursowych. Więcej informacji o kryptowalutach przeczytasz tutaj.

Sposób 9 – Pracuj w domu jako freelancer

Poziom trudności: Łatwy/średni
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: 100 zł – 5 000 zł / miesięcznie

praca w domu przez internet jako freelancer

Wykorzystaj swoje umiejętności i sprzedaj je w sieci. Zarabiaj jako freelancer dla innych pracując w domu zdalnie i zarabiając przez internet!

Przykładowe pomysły na pracę przez internet w domu jako freelancer:

 • Tłumacz
 • Grafik
 • Korepetycje online
 • Copywriter – pisz teksty
 • Tworzenie stron www
 • Obsługa profili na Facebooku (Fanpage)Freelancing staje się bardzo popularny, ponieważ daje ci wolność i pieniądze. Pamiętaj, że jest to bardzo angażujące zajęcie, ponieważ wraz ze wzrostem ilości zleceń potrzebujesz więcej czasu na ich realizację.

Sposób 10 – Zarabianie na Youtube

praca w domu przez internet na youtube

Poziom trudności: Średni/Trudny
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: 0 zł – 1 000 zł / miesięcznie

Zacznij nagrywać własne filmiki na Youtube i zarabiaj na reklamach. Sprawa jest prosta – musisz mieć pomysł, dobrą kamerę oraz umiejętności edycji video. Możesz na początek pobrać darmowy program oraz uczyć się obróbki video.

Przeczytaj również:  Praca zdalna - Gdzie szukać ofert pracy + 5 pomysłów na zawód.

Najważniejszy jest jednak pomysł. Możesz kręcić Vlogi i bez obróbki publikować je w dobrej jakości i na tym zarabiać.

Sposób 11 – Własny blog lub strona internetowa!

własny blog, strona jako praca w domu przez internet

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: 10 minut – 180 minut
Możliwości zarobku: 0 zł – 2 000 zł / miesięcznie

Jest to zajęcie długofalowe, angażujące i wymagające. Musisz znaleźć pomysł, produkt oraz sposób na realizację tego wszystkiego. Na pewno blog lub własna strona www da ci mnóstwo satysfakcji, a zyski? Nie licz na nie od razu! Jeśli jednak strona będzie naprawdę dobra i przyciągnie wielu użytkowników, zyski również się pojawią. Musisz mieć społeczność kilku tysięcy osób, aby móc zarabiać prowadząc własnego bloga lub stronę internetową.

Więcej informacji przeczytasz w naszym artykule Jak zarabiać na blogu? oraz przeczytaj ile możesz zarobić na blogu.

Sposób 12 – Własny sklep internetowy

sklep internetowy praca w domu

Dobrym pomysłem na pracę w domu jest założenie własnego sklepu internetowego. Możesz sprzedawać własne wyroby, cudze z dodatkową marżą lub sprzedawać w modelu dropshipping’u (czyli sprzedawać cudzy towar bez magazynowania go u siebie).

Jeżeli planujesz założenie sklepu internetowego nie musisz inwestować tysięcy złotych na stworzenie sklepu internetowego. Wystarczy kilka godzin czasu i sam możesz stworzyć własny sklep internetowy. Zobacz nasz poradnik krok po kroku jak założyć sklep internetowy, gdzie opisane jest w jaki sposób stworzyć sklep internetowy w ciągu 1-2 godzin.

Przeczytaj dodatkowo nasz artykuł z 5 dodatkowymi sposobami na zarobek: 5 sposobów na zarabianie przez internet i zacznij zarabiać już dziś!

Nasza lista to jedynie przykładowe możliwości zarabiania online. Jeśli znajdziesz coś ciekawszego, podziel się z nami informacją! Pamiętaj, że internet nie ma granic a pieniądze, które możesz zarobić w sieci, są nieograniczone.

Zapraszamy do dodawania komentarzy i dyskusji.

Praca w domu – 12 sprawdzonych sposobów dla każdego
4.1 (81.67%) 24 ocena

Dodaj komentarz:

9
tomek pisze 23 marca 2017

Warto zacząć sobie dodatkowo zarabiać na programie partnerskim, wiem, że Profi Credit ma takie coś i prowadzi się wszystko przez własne konto, dostajesz panel internetowy i logujesz sie normalnie z przeglądarki i widzisz swoje rozliczenie i wnioski. Dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem.

Odpowiedz
Kuba pisze 1 maja 2017

Cześć, świetny blog. Czytam go od jakiegoś czasu i powoli zaczynam się wdrażać w zarabianie w internecie. Dzieki twoim metodom udało mi się już zarobić kilka tysięcy w zaledwie kilka miesięcy, siedząc w domu. Obecnie czytam sporo książek finansowych i próbuję rozszerzyć moją działalność przez internet – zacząć tworzyć coś samemu, aniżeli korzystać z opcji dostępnych dla każdego.
Dziękuje za cenne rady,

Pozdrawiam.

Odpowiedz
Sandra pisze 19 września 2017

Witam,
bardzo inspirujący blog. Większość wymienionych przez Was metod zarabiania pieniędzy w internecie nie było mi znane. Na pewno skorzystam przynajmniej z 1 z nich. Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz
Sylwia pisze 11 października 2017

Bardzo pomocny artykuł, który motywuje do działania. 🙂
Ja w wolnym czasie, zajmuje się wypełnianiem ankiet, nie kosztuje mnie to dużo czasu, a zawsze wpadnie jakiś dodatkowy „grosz”

Odpowiedz
Lena pisze 19 października 2017

Bardzo podoba mi się ten artykuł, można czerpać z niego wiele motywacji.
Mój sposób na zarobek, to wypełniania płatnych ankiet, np. na MYIYO 🙂 Niby nie można się z tego utrzymać, ale dorobić owszem.

Odpowiedz
Kowal pisze 2 listopada 2017

Ja natomiast polecam teraz chodliwy temat – kryptowaluty. Zająłem się inwestycją już jakiś czas temu, nie sądząc, że na dzień dzisiejszy przysienie mi to aż tak duży zysk. Warto czasem zaryzykować.

Odpowiedz
felek22 pisze 6 listopada 2017

Bardzo ciekawy i wyczerpujący artykuł. W moim przypadku pracuję w domu jako freelancer, zajmuję się udzielaniem korepetycji online, przez skype. Dokładnie zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Spoko opcja, naprawdę. 🙂

Odpowiedz
Asia pisze 4 grudnia 2017

Witam,bardzo fajny post -Ja tez wreszcie podjelam decyzje i teraz od kilku miesiecy prowadze swoj wlasny😄 biznes z produktami dla zdrowia.Produkty sa certyfikowane i bardzo wysokiej jakosci! Uzywam ich Ja,Moja Rodzina i Przyjaciele,pomogly wielu ludziom z mojego otoczenia przy roznych problemach zdrowotnych.
Jestem dystrybutorem firmy ktora dziala Na zasadzie Network Marketing.
Kazda osoba ktora zdecyduje sie Na wspolprace ze mna dostaje swoj sklep internetowy oraz ceny hurtowe Na wszystkie produkty oraz mozliwosc budowania swojej sieci dystrybutorow!
Jednego Tylko zaluje,Ze Tak pozno powiedzialam TAK UDA SIE😄

Odpowiedz
Kamil pisze 6 grudnia 2017

Można wiedzieć jaka to firma? Jak zacząć z nią swoją przygodę?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz