GreenPanthera – Panel z płatnymi ankietami

Greenpanthera jest serwisem firmy A&K International Inc. To amerykański portal oferujący możliwość zarabiania pieniędzy za wykonywanie prostych czynności jak wypełnianie ankiet czy wykonywanie zadań.

Serwis ten jest obecny już kilka lat na rynku i od tego czasu działa nieprzerwanie.

Aby móc zarejestrować się na Greenpanthera.com trzeba mieć ukończone 18 lat. Serwis dostępny jest w wielu krajach w tym m.in. w Polsce.

Obecnie aktywna jest promocja, z której warto skorzystać – za rejestracje w GreenPanthera.com otrzymujesz 5 $ – które wędrują na nasze konto.

Na czym można zarobić na Greenpanthera ?

Sposoby zarobku na Greenpanthera

Głównym sposobem zarobku w tym serwisie jest wypełnianie ankiet, ale to nie jedyna forma zarabiania w portalu. Na stronie otrzymujemy możliwość wypełniania ankiet dnia lub badań ankietowych.

W zamian za wypełnienie testu o swoich preferencjach zakupowych lub opinii od na produkcję możemy zarobić konkretne sumy. Jest to najczęściej kilka złotych, choć zdarzają się większe sumy.

Drugim sposobem zarabiania jest system polecania. Jeśli z naszego linku partnerskiego zarejestruje się inna osoba — to otrzymamy część jej zarobków.

Oprócz wymiernych korzyści strona oferuje równie atrakcyjne systemy zniżkowe w sklepach internetowych. Dzięki temu możemy kupić o kilka — kilkanaście procent taniej, jednak na chwile obecną w większości są to sklepy zagraniczne.

Funkcjonowanie serwisu

Jak działa Greenpanthera?

Obsługa platformy jest przyjazna i wyjątkowo łatwa.

Po rejestracji otrzymujemy maila z potwierdzeniem oraz czytelne informacje o ofertach.

Jeśli dostępne są ankiety do wypełnienia, na adres e-mail otrzymujemy powiadomienie i zaproszenie do badania. Wystarczy kliknąć podany link, a jesteśmy przekierowywanie bezpośrednio do ankiety.

Po wypełnieniu ankiety na naszym profilu pojawiają się wszystkie szczegóły i informacje o badaniach. System obsługuje język polski, jest intuicyjny i działa bez problemów.

Na stronie znajdziemy również kontakt do obsługi portalu, który może przydać się w razie wątpliwości lub pytań.

Wypłata zarobionych środków

Jak wypłacić zarobione pieniądze w Greenpanthera?

Zarobek, który wypracujemy, możemy wypłacić na dwa sposoby:

 • Wypłata na konto Paypal – Użytkownik musi uzbierać minimum 30 $ aby móc wypłacić pieniądze.
 • Wymiana na nagrody – drugim sposobem jest wymiana na nagrody rzeczowe takie jak elektronika lub odzież dostępne w sklepach partnerskich.

Opinie użytkowników o Greenpanthera

Jakie opinie w Internecie ma Greenpanthera?

Opinie użytkowników serwisu są bardzo pozytywne.

Dużą popularność zdobył głównie dzięki wiarygodności i możliwości dużego zarobku.

W internecie istnieje wiele podobnych portali, ale Greenpanthera wyróżnia się na tym tle.

Użytkownicy chwalą serwis za szybkie i bezproblemowe wypłaty na PayPal.

Jak się zarejestrować w Greenpanthera?

Zobacz poradnik jak się zarejestrować w Greenpanthera

Rejestracja w Greenpanthera jest bardzo prosta i nie sprawi żadnych problemów nawet osobom początkującym.

Aby utworzyć konto na tym portalu, wystarczy przejść na stronę Greenpanthera i udać się do zakładki Rejestracja.

W następnym kroku jesteśmy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Należy podać tam imię, nazwisko, adres e-mail i ustawić hasło. Dane muszą być poprawne.

Po tej czynności musimy poczekać kilka minut na wiadomość e-mail z linkiem weryfikacyjnym. Aby dokończyć rejestracje, należy na niego kliknąć i potwierdzić fakt założenia konta.

Jeśli wykonamy ten cały proces, poprawnie założymy konto, które będzie gotowe do rozpoczęcia zarabiania.

Czy warto zarejestrować się na Greenpanthera?

Podsumowanie – Czy warto założyć konto na Greenpanthera?

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak.

Serwis ten jest bardzo solidny i wiarygodny. Posiada pozytywne opinie użytkowników.

Najważniejszym powodem, dla którego warto z niego korzystać- jest możliwość zarobienia większych pieniędzy niż w porównaniu do innych konkurencyjnych serwisów. Ankiety do wypełnienia przychodzą na adres e-mail bardzo często. Na pochwałę zasługuje również fakt prostej obsługi w języku polskim.


Zapraszamy do wyrażania swojej opinii i dyskusji w komentarzach o GreenPanthera.


13 komentarzy

 1. Fajna stronka, ale min prog wyplaty to 30$…mi zajelo 10 miesiecy, zeby to uzbierac…troche dlugo, ale sie doczekalam….w koncu :). Kasa ma byc od 4-10 dni roboczych na koncie…zobaczymy…czekam dopiero 3 dni…ogolnie polecam :).

  • Po 6 miesiącach zarobiłem wymagany próg plus jeszcze kilka dolarów i zleciłem wypłacenie środków. Czekam 3 dzień zobaczymy kiedy przyjdzie i czy przyjdzie, ponieważ słyszałem różne historie na ten temat.

 2. Ciekawa opcja na zarabianie w internecie. Ankiet na mejla przychodzi mi dużo ale aktywnych linków jest kilka. Najczęściej udaje mi się wypełniać ankiety za 0.7$ czasami za 1$. Pomału zebrałem znaczna kwotę i do limitu wypłaty brakuje mi 5$.

 3. Chciałbym się podzielić opinią na temat Greenpanthera. Do tej pory brałem udział w projekcie wypełniania ankiet na wielu serwisach i to jest jeden z tych, który mogę śmiało polecić. Ankiety się pojawiają stosunkowo często, stawki są w porządku, a próg wypłaty znośny.

 4. Może inni byli szybsi i wypełnili ankietę przed Tobą 😉 Długo po tym czasie kiedy wysłali Ci maila wchodziłaś na stronę Greenpanthera?

  • Czasem tak bywa, że ankiety na mailu są, ale w rzeczywistości ich nie ma. Może to jakiś błąd systemu, jeszcze tego nie rozgryzłem.

 5. Na maila przychodzą owszem powiadomienia o nowej ankiecie, ale gdy wchodzę w link to mnie przepraszają, że ankieta zakończona ( tak jest kilka razy dziennie)

 6. Zarejestrowałem się kilka dni temu, otrzymałem 5$ na start i miałem już ankietę do wypełnienia. Dodatkowo ciekawa opcja to zwrot części środków za zakupy przez internet.

 7. Po rejestracji w greenpanthera otrzymałem 5$ bonusu. Dziś robiłem zakupy na aliexpress i przez strone wyskoczył mi cashback i wypełniłem 1 ankietę. Kokosów z tego nie ma, ale zawsze jakiś grosz wpadnie.

 8. Czytałam wiele opinii o Greenpanthera w internecie i zdecydowałam się zarejestrować. Ciekawa jest opcja z cashbackiem – i tak robię zakupy w internecie więc zawsze parę złotych wpadnie dodatkowo zwrotu. Otrzymałam też 5$ za rejestrację w GreenPanthera i jestem bliska progu wypłaty.

 9. Jestem rozczarowana, utworzyłam konto i chciałam przejść na zarabiaj, jak zresztą mnie kierowano i nie udało się, wyświetla się strona ” KUPUJ ” o zarabianiu nie ma mowy, a przecież o to chodziło 🙂
  Żeby kupować, muszę najpierw zarobić, zgadza się ?
  Pozdrawiam serdecznie

  • W GreenPanthera jest zakładka “Zarabiaj”. Zakładka “Kupuj” to cashback czyli zwrot za wydane pieniądze w internecie. Nie musi Pani kupować, żeby zarabiać.

Zostaw komentarz