Klikanie w reklamy – Poradnik

Zarabianie na klikaniu w reklamy to jedna z dostępnych obecnie form zarabiania przez internet.

Wiele osób pragnących zasilić domowy budżet dodatkowymi środkami zastanawia się nad zasadnością tego typu działań.

Czy rzeczywiście się one opłacają? Czy firma jest uczciwa i naprawdę wypłaci pieniądze?

O tym, jak to wygląda w praktyce, traktuje niniejszy artykuł – zawarte w nim informacje pozwolą rozwiać wiele wątpliwości.

Klikanie w reklamy – na czym to polega?

Jak zarobić na klikaniu w reklamy?

Każdy, kto jest zainteresowany kwestiami związanymi z odpłatnym klikaniem w reklamy i rozważa podjęcie tego rodzaju aktywności, powinien uzmysłowić sobie jedną ważną sprawę – taką mianowicie, iż omawiane rozwiązanie nie przynosi zawrotnych zysków i nie należy traktować go jako głównego źródła dochodów.

To prostu sposób na wzbogacenie portfela o dodatkowe środki, które pozwolą np. opłacić rachunek czy dokonać drobnych zakupów.

Jak to działa? Mechanizm jest bardzo prosty.

 1. Rejestrujesz się w odpowiednim serwisie – określane są one mianem BUXów.
 2. Na podany adres e-maillowy otrzymujesz wiadomości reklamowe, w które trzeba klikać – wynagrodzenie naliczane jest za tę konkretną czynność.

Obowiązuje tu model rozliczeniowy PPC – czyli pay per click, można się też zetknąć ze skrótem PTC oznaczającym paid to click.

W każdym razie w obu przypadkach chodzi o dokładnie to samo:

 • klikasz w reklamę – zarabiasz,
 • nie klikasz – nie zarabiasz.

Klikanie w reklamy – czy warto?

Czy klikanie w reklamy ma sens?

Odpłatne klikanie w reklamy jest zajęciem nie pozbawionym zalet. Najczęściej w tym kontekście wskazuje się na poniższe aspekty:

 • klikać może każdy, kto posiada komputer z dostępem do internetu i dobre chęci,
 • nie ma konieczności wnoszenia wkładu finansowego,
 • nie jest potrzebne żadne doświadczenie ani wyspecjalizowane umiejętności,
 • o tym, ile czasu dziennie zostanie przeznaczone na klikanie, decyduje użytkownik,
 • jest to bardzo elastyczna forma zarobkowania online, którą bez problemu można dopasować do własnych oczekiwań oraz możliwości.

Czy można mówić o minusach omawianej metody? Na pewno trzeba brać poprawkę na dwa najistotniejsze aspekty:

 • stawki za pojedyncze kliknięcia nie należą do wysokich, w związku z czym aby zarobić konkretną kwotę, należy uczestniczyć jednocześnie w wielu programach,
 • na dłuższą metę klikanie bywa nużące, dlatego też w obszarze zarabiania online wskazane jest podejmowanie również innych aktywności.

Jak wybrać dobrego BUXa?

Na co zwrócić uwagę wybierając BUXa – wskazówki

W sieci funkcjonuje mnóstwo serwisów oferujących klikanie w reklamy za odpłatnością. Jak wybrać te najlepsze? Oto garść przydatnych wskazówek:

 • dokładnie zapoznaj się z regulaminem strony – jeśli go nie ma, trudno taki serwis traktować poważnie,
 • sprawdź wiarygodność serwisu – dowiedz się, jaki ma staż i co na jego temat sądzą użytkownicy, także pod kątem wypłacalności,
 • im niższe minimum do wypłaty, tym lepiej,
 • dowiedz się czy program posiada limity ilości poleconych, a jeżeli tak, to jakiego rzędu,
 • jakie są dostępne opcje do zarabiania – tylko klikanie w reklamy czy też np. wypełnianie ankiet, wykonywanie zadań, oglądanie płatnych filmików itp.

Polecane BUXy – Gdzie warto się zarejestrować?

Sprawdź gdzie warto się zarejestrować

Kliknij tutaj i zarejestruj się w 8 sprawdzonych firmach z płatnymi ankietami i zarabiaj

Spośród licznych propozycji stron warto mieć na uwadze 2 przedstawione poniżej.

1.

ySense

Jednym z najbardziej znanych serwisów typu PTC na świecie

ySense działalność prowadzi od 2007 r. Program jest obsługiwany w języku angielskim, ale podstawowa jego znajomość w zupełności wystarcza – poza tym serwis posiada polskojęzyczne forum.

Zrzesza kilka milionów zarejestrowanych użytkowników, którym proponuje sporo możliwości zarobkowania – m.in. poprzez kompletowanie tasków i ofert, klikanie w reklamy, płatne zapisy do innych programów, uczestnictwo w 8-liniowym programie afiliacyjnym, grę w ClixGrid z szansą na wygranie 10 USD dziennie etc.

Wartość reklam mieści się w przedziale od 0,001 USD do 0,02 USD.

Wypłaty:

Minimum do wypłaty uzależnione jest od rodzaju konta posiadanego przez użytkownika – standard bądź premium, odpowiednio są to kwoty 8 USD i 6 USD.

Wypłata jest realizowana za pośrednictwem takich systemów jak Payoneer, Skrill, PayToo, Tango Card oraz Payza. Przeciętny czas oczekiwania na wypłatę wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

clixsense

Zarejestruj się w ySense

Zalety

 • wypłacalność,
 • stabilność,
 • brak limitów ilości pozyskanych poleconych,
 • nie ma potrzeby codziennego klikania w reklamy, aby otrzymać prowizję od poleconych.

Przeczytaj więcej informacji oraz zobacz opinie o Clixsense.


2.

Neobux

Znany i cieszący się renomą serwis z bogatą ofertą

Neobux umożliwia zarabianie zarówno poprzez klikanie w reklamy, jak i wypełnianie ankiet, kompletowanie ofert, uczestnictwo w programie afiliacyjnym, oglądanie wideo itp.

Strona funkcjonuje od 2008 r. i jest dostępna w paru językach: angielskim, greckim, portugalskim, indonezyjskim, hiszpańskim, szwedzkim, fińskim, niemieckim i francuskim. Posiada własne forum, gdzie znajduje się także dział w języku polskim. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto.

Kliknięcie w reklamę warte jest od 0,001 USD do 0,015 USD.

Wypłaty:

Neobux charakteryzuje się m.in. niskim progiem do pierwszej wypłaty wynoszącym jedynie 2 USD, przy kolejnych wypłatach limit wzrasta o 1 USD do osiągnięcia poziomu 10 USD.

Wypłaty są realizowane w trybie błyskawicznym na konta PayPal, Payza, Skrill oraz Neteller – konto musi być unikalne i nie dzielone z innym użytkownikiem.


Zapraszam do dyskusji w komentarzach. Przypominam, że wysyłanie linków jest zabronione.


6 komentarzy

 1. Samo klikanie rozumiem, ale jak mogę zyskać poleconych? Wiem, że wtedy się więcej zarabia, ale nie wiem jak ich zdobyć.

  • Można kupić paczkę poleconych, którzy będą na nas zarabiać przez jakiś czas. Z tego co wiem, to można też zaprosić znajomych i liczyć, że oni będą aktywnie wypełniać zadania na buxach.

 2. Dlaczego buxy? Bo to najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Nie trzeba mieć żadnych zdolności, nie trzeba doświadczenia, wystarczy trochę czasu i cierpliwości, zeby wypłacić pierwsze pieniądze.

 3. Klikanie w reklamy to chyba najprostszy sposób zarabiania pieniędzy na jaki trafiłem w internecie. Od małego kombinowałem jak zarobić w internecie, ale wtedy nie było tylu możliwości. Dzisiaj każdy może zacząć zarabiać na klikaniu w reklamy w kilkanaście minut.

 4. Kilka lat temu bawiłem się w klikanie w reklamy, ale było to już jakiś czas temu. Wydaje się, że nie można zarobić na tak prostej czynności, a jednak. Istnieje wiele serwisów tego typu i nie trzeba dużo czasu aby zarobić pierwsze pieniądze, dlatego dla osób chętnych do zarabiania w sieci, buxy to jeden z najprostszych sposobów.

Zostaw komentarz