Kreator stron www Zyro

Misją kreatora stron Zyro jest sprawienie, aby osiągnięcie sukcesu w sieci było możliwe dla każdego. W praktyce oznacza to, że każdy użytkownik może samodzielnie zbudować własną stronę internetową, rozwijać swoją markę i sprzedawać online.

Nasuwa się pytanie: czy Zyro potrafi to zapewnić? Firma istniejąca od 2019 roku realizuje swoją misję, stawiając na prostotę i przystępność, choć systematycznie dogania swoich konkurentów także pod względem funkcjonalności.

Zarejestruj swoje konto w Zyro i stwórz łatwo swóją stronę internetową.

Oferując wyjątkowo atrakcyjne, zaprojektowane przez projektantów szablony, jeden z najprostszych na rynku edytorów typu “przeciągnij i upuść” oraz wiele narzędzi do kreowania marki i marketingu opartych na sztucznej inteligencji, Zyro jest świetnym wyborem dla osób początkujących. Doświadczeni twórcy stron internetowych mogą uznać to narzędzie za ograniczające, ale i dla nich może to być opcja, która zapewni im oszczędność czasu podczas tworzenia prostych stron.

Dla kogo przeznaczony jest kreator stron Zyro?

Zyro to wizualne narzędzie do tworzenia stron internetowych oferujące edytor typu “przeciągnij i upuść”. Oznacza to, że nie dotykając ani jednej linijki kodu, użytkownicy mogą edytować każdy element swojej witryny, jednocześnie widząc w edytorze odzwierciedlenie produktu końcowego.

Dzięki temu narzędzie to jest idealne dla użytkowników początkujących lub nieposiadających doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Jednakże szybkość i łatwość tworzenia stron Zyro może być także atrakcyjna dla wszystkich osób, które chcą szybko uruchomić stronę www.

Zyro rozumie również, że prowadząc małą lub średnią działalność gospodarczą trzeba wchodzić w różne role. Jednego dnia musisz być programist, następnego specjalistą SEO, a jeszcze następnego marketingowcem w mediach społecznościowych.

Aby ułatwić pracę osobom prowadzącym iznesy, Zyro oferuje całą gamę łatwych w użyciu narzędzi, które pomagają w kreowaniu wizerunku marki lub promowaniu firmy na różnych platformach.

Szablony stron Zyro stworzone przez projektantów

Szablony, które robią wrażenie.

Często jedną z największych wad tworzenia stron internetowych za pomocą kreatora stron jest to, że gotowe szablony są do siebie łudząco podobne. Korzystanie z nich sprawia, że witryna wygląda jak kalka wszystkich innych stron opartych na tej samej platformie.

Ten problem dostrzegli twórcy Zyro i podjęli starania, aby temu sprostać. Zyro oferuje designerskie szablony dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Kreator zachęca do wybrania szablonu i edycji wszystkich elementów, od kolorów i czcionek po obrazy i układ strony.

Użytkownicy często wybierają Zyro, ponieważ oferuje on jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów tworzenia stron internetowych. Dlatego też profesjonalny zespół projektantów Zyro stworzył szereg bogatych w funkcje szablonów, które są w stanie wypełnić każdą niszę na rynku.

Choć różnią się one układem, funkcjami, wyglądem i strukturą, wszystkie szablony Zyro mają jedną wspólną cechę: świetnie się prezentują.

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć prywatne portfolio, założyć firmowego bloga, czy uruchomić sklep internetowy, jeśli stworzysz witrynę za pomocą Zyro, jej odbiorcy będą zachwyceni.

Szablony Zyro:

 • Są mobilne i dopasowane do każdego urządzenia
 • Posiadają prostą i logiczną nawigację
 • Ładują się szybko, aby zapewnić doskonały UX i SEO
 • Zapewniają użytkownikom światowej klasy wrażenia
 • Można je z łatwością dostosować do własnych preferencji
 • Są piękne, niepowtarzalne i przyciągają wzrok już od samego początku

Zobacz poniższe szablony Zyro.

Oferta kreatora stron Zyro

Zobacz, co ma do zaoferowania Zyro

Jak już wspomniano, znajdziesz tu setki gotowych szablonów, które zaspokoją niemal wszystkie potrzeby (od piekarni i portfolio, po studio fotograficzne i stronę edukacyjną), jednak prawdziwa magia kryje się w edytorze.

Edytor z opcją “przeciągnij i upuść” jest zbudowany na układzie siatki, co ułatwia rozmieszczenie poszczególnych elementów witryny. Choć edytory typu “przeciągnij i upuść” nie są nowością, Zyro ogranicza jego działanie do najważniejszych funkcji i pozbywa się zbędnych elementów, które mogą dezorientować użytkownika.

W ciągu kilku minut możesz przekształcić wybrany szablon tak, aby pasował do kolorystyki Twojej marki, zawierał Twoje własne obrazy, prezentował Twoje własne treści i po prostu tworzył Twoją własną witrynę.

Podczas edycji można także szybko przełączać się między widokiem desktopowym a mobilnym, aby sprawdzić, jak witryna wygląda na różnych urządzeniach.

Jednym z tajników paska narzędzi Zyro jest kompletny zestaw narzędzi do budowania marki wykorzystujących sztuczną inteligencję. Narzędzia te pozwalają w ciągu kilku minut stworzyć zupełnie nową i niepowtarzalną tożsamość marki.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego logo, sloganu, czy nawet nazwy, Zyro pomoże Ci z łatwością wykreować wyjątkową i zapadającą w pamięć markę.

Niektóre z jego najbardziej przydatnych narzędzi AI to:

 • Kreator logo AI – umożliwia stworzenie niepowtarzalnego logo bez konieczności posiadania umiejętności projektowania.
 • Generator nazw firm – dostarcza inspiracji do stworzenia idealnej nazwy marki.
 • Generator sloganów – nadaje marce niepowtarzalny głos.
 • Generator tytułów na blog – podsuwa pomysły, które ożywią Twój blog.
 • Heatmapa AI – wskazuje miejsca na stronach, które przyciągają uwagę i pomaga w ich optymalizacji.
 • Kreator treści AI Writer – tworzy unikalne, przyjazne dla SEO teksty, które bez wysiłku zapełniają witrynę.
 • Image resizer – dostosowuje obrazy do potrzeb Internetu.
 • AI Image Upscaler – poprawia jakość obrazów.
 • Image Background Remover – usuwa niechciane tło z obrazu.

Zyro pomoże Ci także znaleźć odpowiednią grupę odbiorców. Wszystkie szablony Zyro są zoptymalizowane pod kątem SEO, a sama platforma pomaga w tworzeniu tekstów przyjaznych dla SEO i umożliwia edycję metadanych stron.

Ponadto użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Google Tag Manager i Google Analytics w celu śledzenia efektywności witryny.

Oprócz tego można korzystać z narzędzi ułatwiających prowadzenie kampanii reklamowych na Facebooku, Instagramie, Pintereście, w Google i w innych serwisach internetowych. Nawet jeśli nie masz sklepu internetowego, możesz skorzystać z tych narzędzi, aby zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej.

Jednym słowem, Zyro zaspokoi potrzeby marketingowe przeciętnej małej i średniej firmy.

Na koniec warto wspomnieć o wydajności stron internetowych zbudowanych na tej platformie. Strony Zyro zostały zaprojektowane przede wszystkim tak, aby były lekkie i szybko się ładowały. Dzięki temu użytkownikom przyjemniej się z nich korzysta, a wyszukiwarki traktują je zdecydowanie poważniej, podnosząc ich pozycję w wynikach wyszukiwania.

Platforma gwarantuje również 99,9% czasu dostępności. Hosting w chmurze praktycznie eliminuje prawdopodobieństwo braku dostępu do Twojej witryny.

Ty i Twoi użytkownicy będziecie bezpieczni dzięki darmowemu certyfikatowi SSL, który szyfruje dane przesyłane do i z Twojej witryny. Jest to kolejna funkcja, która poprawia pozycję witryn w wyszukiwarkach.

Jeśli skorzystasz z funkcji e-commerce tej platformy, ucieszy Cię również fakt, że wszystkie transakcje finansowe są chronione przy użyciu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Cennik Zyro

Możesz testować Zyro za darmo tak długo, jak zechcesz. Dostęp do wszystkich funkcji kreatora można uzyskać, nie wydając ani grosza. Pozwoli Ci to ocenić, czy platforma przypadnie Ci do gustu i czy zdołasz stworzyć taką stronę, jakiej potrzebujesz, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka.

Jeśli zdecydujesz się na opublikowanie swojej strony internetowej, Zyro oferuje cztery plany cenowe, dostosowane do różnych potrzeb. Ich ceny zaczynają się od 9,00 zł (+VAT) miesięcznie.

Sprawdź cennik Zyro pod tym linkiem

Wszystkie pakiety zawierają darmowy hosting, nieograniczoną przepustowość i przestrzeń dyskową oraz darmową ochronę SSL. Wszystkie szablony stron internetowych również są dostępne za darmo.

Jeśli potrzebujesz wyłącznie strony internetowej bez funkcji e-commerce wystarczy Ci plan Website. Umożliwia on zbudowanie profesjonalnej witryny, na której można zaprezentować swoją markę, twórczość lub prywatne projekty.

Jeśli zamierzasz uruchomić sklep internetowy, masz do wyboru trzy opcje. Plan Business pozwala na dodanie niewielkiego sklepu, oferującego maksymalnie 100 produktów oraz płatności Stripe. Plan Online Store jest podobny, jednak oferuje rozszerzone opcje płatności i umożliwia sprzedaż bezpośrednio poprzez Instagram i Facebooka.

Opcja Advanced Store od Zyro jest przeznaczona dla firm, które chcą sprzedawać nawet do 2500 produktów. Plan ten udostępnia wiele dodatkowych użytecznych funkcji e-commerce, takich jak sklep wielojęzyczny czy odzyskiwanie porzuconych koszyków.

Zalety i wady kreatora stron Zyro

Zalety

 • Możliwość bezpłatnego przetestowania
 • Przeznaczony dla początkujących użytkowników
 • Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych
 • Zaawansowane narzędzia marketingowe
 • Piękne szablony
 • Funkcjonalność e-commerce
 • Wsparcie klienta online 24/7

Wady

 • Ograniczona biblioteka szablonów
 • Brak niektórych funkcji
 • Nie można zmienić szablonu po utworzeniu witryny

 

Jak stworzyć stronę internetową w Zyro

Zarejestruj swoje konto w Zyro i stwórz łatwo swóją stronę internetową.

Kreator Zyro został zaprojektowany tak, aby był intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Oznacza to, że nie ma potrzeby szczegółowego zapoznania się z działaniem tego narzędzia. Wystarczy się zalogować i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Mówiąc najogólniej, tworzenie strony internetowej w edytorze Zyro jest bardzo proste:

 1. Tworzysz konto i wybierasz szablon
 2. Edytujesz styl, treści, układ i obrazy
 3. W razie potrzeby dodajesz sklep internetowy
 4. Aktywujesz potrzebne integracje marketingowe, z których będziesz korzystać
 5. Wybierasz plan i publikujesz swoją witrynę

Trudno uwierzyć, że tworzenie stron internetowych za pomocą Zyro jest tak proste, póki się nie spróbuje.


Zostaw komentarz