Panel Opinie.pl

Wypełnianie ankiet to jeden z lepszych sposobów zarobku lub dorobienia do pensji, szczególnie dla początkujących osób. Nie wymaga on poświęcenia dużej ilości czasu, a prostota umożliwia zarabianie każdej osobie.

Portal Opinie.pl to portal umożliwiający zarabianie na wypełnianiu ankiet. Działa on nieprzerwanie od 2007 roku. Portal prowadzi polska firma IQS Sp. z o.o. która mieści się w Warszawie. Liczba użytkowników to ponad 100 tys. co świadczy o wiarygodności projektu. Firma rocznie przeprowadza ok. 500 tys. badań

Na czym można zarabiać i ile — Sposób funkcjonowania serwisu

Sprawdź jak funkcjonuje panel Opinie

Sposób funkcjonowanie serwisu jest bardzo prosty. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mają możliwość płatnego wypełniania ankiet. Po zalogowaniu się do serwisu wystarczy wybrać odpowiednią ankietę i wykonać ją. W trakcie badania zaznaczyć odpowiednie pola i przedstawiamy nasz punkt widzenia. Po skończonym badaniu otrzymujemy wynagrodzenie, które jest doliczane do głównego salda.

Po osiągnięciu konkretnej sumy środki można wypłacić na kilka różnych sposobów. Stawki za ankiety są różne i oscylują od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych za jedną. Ankiety dotyczą różnej tematyki od tej biznesowej do rozrywkowej włącznie. Dzięki takiemu działaniu każda osoba znajdzie tam odpowiednią dla siebie tematykę.

Zaproszenia do ankiet otrzymujemy na adres mailowy lub po zalogowaniu się do serwisu. Aby rozpocząć dane badanie, wystarczy wyrazić chęć udziału i kliknąć przycisk aktywujący daną ankietę. Firma dostarcza ankiety według zróżnicowanego klucza. Niektóre są dobierane pod względem wieku, płci czy miejsca zamieszkania a niektóre wysyłane są wszystkim niezależnie od tych czynników.

System, na którym oparta jest witryna to Panel Manager. Jest on autorskim projektem firmy i jest też ciągle rozwijany. Oprogramowanie to cechuje się dużą czytelnością oraz bardzo estetycznym i nowatorskim wyglądem.

Wypłaty, nagrody i inne funkcjonalności serwisu

Czy panel Opinie wypłaca pieniądze?

Wypłaty wynagrodzenia wykonywane są do 15 następnego miesiąca, co oznacza, że gdy zlecimy wypłatę 27 maja, otrzymamy ją do 15 czerwca.

Serwis posiada kilka opcji. Najpopularniejszą jest przelew bankowy na konto lub PayPal. Panelista ma możliwość również wypłaty poprzez doładowanie telefonu lub przekazanie środków na cele charytatywne.

Serwis posiada też dodatkowe funkcje jak gry, konkursy czy konto na Facebook-u.

Społeczność jest przez to bardziej zżyta ze sobą i może komunikować się w różnych sprawach. To zdecydowanie dobre posuniecie i wyróżnia opinie.pl na tle innych podobnych projektów.

Opinie użytkowników o Opinie.pl

Sprawdź opinie innych użytkowników

Opinie użytkowników opinie.pl są bardzo dobre. Serwis jest przede wszystkim wiarygodny i wypłacalny co potwierdzają liczne komentarze i kilkunastoletnie działanie firmy.

Oprócz tego paneliści mają pozytywną opinię, gdyż serwis jest prosty i przyjazny spora liczba ankiet pozwala na zarobienie konkretnych pieniędzy. Niewiele jest podobnych projektów, które cieszyłyby się tak dużą popularnością wśród uczestników.

Jak się zarejestrować w panelu?

Zobacz poradnik odnośnie procesu rejestracji w Opinie.pl

Proces rejestracji przebiega bardzo szybko i komfortowo. Nie odbiega on od innych tego typu rejestracji.

Wchodząc na stronę opinie.pl, w centralnym miejscu znajdujemy przycisk — ZAREJESTRUJ. Gdy klikniemy niego, jesteśmy przenoszeni do formularza rejestracyjnego. Należy podać tam adres e-mail, na który otrzymamy link aktywacyjny.

Po potwierdzeniu adresu e-mail musimy wypełnić ankietę, w której podajemy informacje takie jak wiek, płeć, wykształcenie czy wielkość miejscowości, w której mieszkamy.

Następnie zakładamy konto i możemy zacząć korzystać z serwisu.

Należy pamiętać również o zdefiniowaniu numeru konta bankowego lub adresu PayPal, jeśli chcemy w ten sposób wypłacać nasz zarobek.

Czy warto korzystać z panelu Opinie.pl?

Panel Opinie.pl – czy warto?

Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak.

Serwis opinie.pl jest jednym z lepszych serwisów w branży. Długoletnie działanie potwierdza wiarygodność a komfort wypełniania ankiet i możliwość pieniędzy sprawiają, że to doskonały sposób na zarobek.

Serwis działa sprawnie a kontakt z konsultantami i innymi użytkownikami jest bardzo dobry.


9 komentarzy

  1. Niestety oszustwem jest, że można cokolwiek zarobić wypełniając ankiety na opinie.pl. Zachęcają odpowiednimi wpisami na stronie jednak ankiety są dostępne bardzo rzadko, i uzbieranie punków dających minimalną nagrodę 25 zł graniczy z cudem. Strona z pewnością służy tym, którzy ją założyli ale na pewno nie osobom zarejestrowanym do wypełniania ankiet. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Szkoda czasu.

  2. Jeśli chodzi o opinie.pl to niestety nie mogę polecić innym. Nie warto tam zakładać konta, bo nie wypłacają pieniędzy za wypełnianie ankiet. Tak bardzo chciałem sobie dorobić kilka groszy do budżetu, ale niestety nic z tego. W sumie to bardzo bym się zdziwił, gdy mi wypłacali pieniądze za wypełnianie ankiet, bo to przecież zbyt łatwa praca.

  3. Jeśli chodzi o opinie.pl to mogę polecić innym bez wahania. Program sprawdzony, wypłacają pieniądze za wypełnianie ankiet, za każdą z nich można dostać punkty na konto, które wymienia się na nagrody.

  4. Program oferowany przez stronę OPINIE.PL polega na wypełnianiu ankiet online. Za każdą z nich otrzymałem nagrodę w postaci punktów, na razie nie mam na tyle, żeby wymienić je na nagrodę, ale nie dużo mi brakuje. Mam nadzieje że się uda!

  5. Lubię wypełniać ankiety i zarabiać w ten sposób dodatkową kasę do budżetu. Jest to na prawdę prosty sposób i choć sam na początku nie byłem przekonany, to szybko odkryłem że warto poświęcić te kilkanaście minut dziennie na ankiety. Opinie.pl to jeden z wielu ankieterów oferujących dobre stawki za wypełnianie ankiet, warto tam założyć konto.

  6. Na Opinie.pl zarejestrowałem się ponad rok temu. Od tego czasu zaglądam tam średnio raz w tygodniu i wypełniam dostępne ankiety. Za każdą z nich dostaje niewielką kwotę, ale grosz do grosza i uzbierała się sumka do wypłaty. Jeśli ktoś lubi wypełniać ankiety to zachęcam do rejestracji!

Zostaw komentarz