program partnerski ceneo

Program partnerski Ceneo

Programy partnerskie to jedne z najpopularniejszych i najskuteczniejszych narzędzi internetowego marketingu. Polegają na współpracy pomiędzy reklamodawcami i partnerami programów, którymi najczęściej są właściciele stron internetowych. Programy partnerskie pozwalają na zarobienie dodatkowych pieniędzy pracując przez internet. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania jest program partnerski Ceneo.

Ceneo – co to jest?

Ceneo to największa w Polsce porównywarka cen, plasuje się również w ścisłej czołówce serwisów e-commerce najchętniej odwiedzanych przez polskich internautów. Wyróżnia się niezwykle zasobną i różnorodną bazą sklepów oraz produktów nieustannie wzbogacaną o nowe pozycje. Program partnerski Ceneo uważany jest za jeden z najciekawszych na rodzimym rynku – jego uczestnicy chwalą go m.in. za wiarygodność, wypłacalność oraz jasne i przejrzyste zasady.

program partnerski ceneo

Program partnerski Ceneo – na czym polega? 

Przedmiotem reklamy w omawianym programie jest porównywarka, a nie konkretne produkty, które można za jej pomocą znaleźć. W jaki zatem sposób zarabia partner? Mechanizm jest w tym przypadku prosty. Partner zamieszcza na swojej stronie link odsyłający do Ceneo. Użytkownik klika w link i za pomocą porównywarki wyszukuje produkt, który go interesuje, przechodzi na stronę wybranej oferty, gdzie dokonuje lub nie dokonuje zakupu. Prowizje są wypłacane za:

  • przejście na stronę sklepu – 65 proc. od przychodów Ceneo, co daje średnio 21 gr; opłacany jest każdy przeklik wykonany przez jednego użytkownika,
  • zakup na stronie znalezionej przez Ceneo – 65 proc. od prowizji Ceneo.

Ponadto partnerzy mają szansę na uzyskanie tzw. prowizji drugiego poziomu w wysokości 10 proc.

prowizje ceneo

Ceneo organizuje ponadto okazjonalnie kampanie dedykowane odbywające się równolegle z działaniami standardowymi – dla partnerów programu to szansa na dodatkowe pieniądze. To, jak wysokie prowizje wchodzą w rachubę, zależy od regulaminu konkretnej kampanii. W ramach tychże kampanii znajdują zastosowanie poniższe modele rozliczeń:

  • CPC – cost per click,
  • CPA,
  • FF – flat fee,
  • CPD – cost per download.

Aby partner mógł wziąć udział w kampanii dedykowanej, musi się do niej zgłosić. Ceneo wybiera partnerów o profilu działalności najbardziej adekwatnym do danej kampanii.

Ważna uwaga: pliki cookie zachowują ważność przez 90 dni. Po upływie tego terminu prowizje dla partnerów nie są naliczane.

narzędzia ceneo

Kto może przystąpić do programu partnerskiego Ceneo?

Partnerem programu Ceneo może zostać pełnoletnia osoba posiadająca własną stronę internetową. Ceneo dopuszcza ponadto opcję współpracy w oparciu o kanały YouTube. Zabroniona jest natomiast rejestracja profili społecznościowych – w rachubę nie wchodzi zatem generowanie ruchu np. z konta na Facebooku, Instagramie czy Google+.

Oceń post
[Ogólnie: 0 Średnia: 0]

6 komentarzy

  1. Jeśli ktoś ma swoją stronę, bloga bądź kanał na yt, to na prawdę warto zainteresować się programem partnerskim ceneo. Nie ważne w jakiej dziedzinie działasz, bo na ceneo możemy znaleźć wszystko. Stawki są zadowalające i za każde kliknięcie z naszej strony dostajemy prowizję. Polecam wszystkim program partnerski ceneo!

  2. Pewnie, jest to dobry sposób na zarobek. Każdy program partnerski jeśli zrobimy coś odpowiednio i naszemu partnerowi pomożemy zyskać, to sami też możemy się spodziewać profitów. W tym przypadku to aż 65%, wiec jak widać jest to bardzo korzystna stawka.

  3. Najlepiej umieścić banery na jakimś tematycznym blogu z produktami na ceneo, wtedy dużo osób rzeczywiście kupi przez nasz link i zyskamy prowizję. Warto też rzetelnie opisywać rzeczy, które reklamujemy, żeby kupujący nie czuł się, że wprowadzamy go w błąd i tylko chcemy na nim zarobić.

  4. Dobrze zrozumiałem, że ceneo płaci nam, jak ktoś wejdzie z naszego linku na ich stronę, a następnie do sklepu z ich strony?

Podziel się swoją opinią