praca zdalna własny blog

Revenue Share – Co to jest, Jak zarabiać na RevShare

Szukasz sposobów na zarabianie przez internet? Programy RevShare są tym, czym warto się zainteresować. Ich nazwa pochodzi od określenia „revenue sharing”, co na język polski można przetłumaczyć jako „podział przychodów”. Na czym polega mechanizm funkcjonowania tych programów i czy są one dochodowe? Oto najważniejsze informacje na ich temat, które należy znać.

Czym są programy RevShare i jak działają?  

Istotą programów RevShare jest dzielenie się z użytkownikami przychodami w zamian za ściśle określone działania. Uwaga: przychodów nie wolno mylić z zyskiem, ponieważ są to dwa różne pojęcia. Co w takim razie jest w tym kontekście przychodem? Mówiąc najprościej – paczki reklamowe, tzw. AdPacki, które nabywają nowi użytkownicy. Charakterystyczną cechą programów RevShare jest to, że wszystko tak na dobrą sprawę zamyka się w gronie użytkowników oraz ich reklam. Serwisy RevShare najczęściej nie są finansowane z zewnątrz przez dużych reklamodawców płacących za zamieszczanie swoich reklam, lecz wypada zauważyć, że powoli ten trend się zmienia. Obrót reklamami ma miejsce głównie pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami. Współpraca odbywa się na zasadach sprecyzowanych przez każdy tego typu serwis, więc przed przystąpieniem do programu trzeba zapoznać się z jego regulaminem.

Sposób funkcjonowania omawianych programów przywodzi na myśl programy partnerskie, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. Nieliczne, ale jednak fakt ich istnienia należy odnotować – wyróżniają się one tym, że wynagrodzenie można otrzymać za kilka poziomów, co nasuwa pewne skojarzenia z marketingiem sieciowym.

Zanim zainwestujesz w RevShare

Czy programy RevShare można traktować w kategoriach inwestycji? Jak najbardziej tak, aczkolwiek na tę okoliczność pojawia się parę kwestii, które koniecznie trzeba mieć na uwadze:

 • programy RevShare są skonstruowane tak, że prędzej czy później każdy z nich upada – ich napędową siłą są pieniądze inwestowane przez nowych użytkowników, co w końcu prowadzi do etapu, gdy program jest na tyle rozwinięty i „przeładowany”, że nie ma już opcji pozyskania kolejnych członków,
 • programy RevShare uchodzą za inwestycję o wysokim czynniku ryzyka – najlepszym sprawdzianem dla poszczególnych programów jest to, jak się one zachowują, kiedy dopada je kryzys, stąd też doświadczeni użytkownicy radzą nawiązywać współpracę tylko z wiarygodnymi programami,
 • chcąc zarobić na programach RevShare, trzeba kierować się głównie zdrowym rozsądkiem oraz uwzględniać przesłanki, o których będzie mowa poniżej.

Inwestycja w RevShare – od czego zacząć?

Inwestowanie w programy RevShare należy zacząć od znalezienia odpowiedniego serwisu. Istotnych jest tu parę aspektów, m.in. sposób finansowania, wysokość naliczeń, wypłacalność, waluta rozliczeniowa – w niektórych przypadkach są to kryptowaluty, dzienny limit do wypłaty, wysokość prowizji z poleconych, opinie użytkowników etc. Przykładami tego typu platform są World Wide Earning, Click Ads Pro, ADS Crypto, Future AdPro, Trade Coin Club, TheAdsTem itd.

Inwestycje w RevShare cieszą się coraz większą popularnością, chociaż do tej pory był to raczej niszowy rynek. Przykładowo osoby działające dotychczas aktywnie w obszarze marketingu sieciowego dostrzegają spory potencjał w przedstawianych programach – zwłaszcza że w przedsięwzięciach online mają już spore doświadczenie.

rev share

Ile można zarobić?

Wysokość zarobków z tytułu inwestowania w programy RevShare jest uzależniona m.in. od:

 • liczby poleconych,
 • wkładu własnego w przedsięwzięcie,
 • stopy zwrotu,
 • klikania w reklamy.

Zaleca się kupować jak najwięcej AdPacków. Tu pojawiają się rozmaite opcje do wyboru. Jakie? To już jest zdeterminowane zasadami przypisanymi do danego programu. Przykładowo w programie TheAdsTem do wyboru są następujące AdPacki:

 • paczka za 10 USD – pracuje przez 44 dni kalendarzowe i jest w stanie przynieść zwrot rzędu 110 proc.,
 • paczka za 20 USD – pracuje 52 kalendarzowe i przynosi zwrot w wysokości 115 proc.,
 • paczka za 50 USD – pracuje 60 dni kalendarzowych i zapewnia zwrot w wysokości 120 proc.

Istotne zastrzeżenie: w każdym programie określona jest maksymalna liczba poszczególnych AdPacków, jakie może kupić jeden użytkownik.

Ostatnio nowością są programy podobne do Rev Share działające na zasadzie portfeli kryptowalut i zarabiające nawet 10% miesięcznie.

Przykładem takiego programu jest np. Cloud Token czy Plus Token.

Oczywiście należy się liczyć z ryzykiem związanym w inwestycję w taki program.

Oceń post
[Ogólnie: 1 Średnia: 5]

4 komentarze

 1. Ja zainwestowałem w firmę,która w założeniu miała przerabiać plastikowe butelki na granulat i sprzedawać go z zyskiem. Wszystko było profesjonalnie zrobione, od strony internetowej po zdjęcia z targów.Straciłem 2500 zł. Wszystkie firmy gdzie trzeba wpłacić, żeby w przyszłości zarobić to są oszustwa. Ja się sparzyłem ze 3 razy i dałem sobie spokój z rewshare. Zarabiają tylko ci cwaniacy co to robią.

Podziel się swoją opinią