InwestycjePomysły na biznesWłasna firma

Gdzie i w co zainwestować 100 zł, 1000 zł, 10 000 zł, 100 000 zł i więcej

W dzisiejszym artykule sprawdzimy gdzie i w co zainwestować pieniądze – 100 zł, 1000 zł, 10 000 zł, 100 000 zł i więcej. Podobno najszczęśliwsi ludzie to tacy, którzy mają pieniądze, miłość i dużo wolnego czasu. Z pewnością niejednokrotnie zastanawiasz się, jakby to było mieć miliony na koncie, jeździć na wakacje i cały czas zwiększać swój majątek. Wydaje ci się to niemożliwe? Podobno wystarczy odpowiednio zainwestować pieniądze, aby zaczęły pracować same na siebie i przynosiły duże zyski. Możesz zacząć inwestowanie od mniejszych kwot, dzięki którym zbierzesz większy kapitał, a także zdobędziesz większe doświadczenie.

inwestycje-w-internecie

Aby Ci to ułatwić, sprawdziliśmy, w co i gdzie warto inwestować poszczególne kwoty, aby wyjść na tym dobrze. Sprawdź, gdzie możesz zarobić i wykorzystaj to. Być może twoja szansa jest bliżej niż myślisz?

Gdzie zainwestować 100 zł, czyli zrób COŚ z niczego!

100 zł to stosunkowo mała kwota, szczególnie jeśli chodzi o inwestowanie. Jeśli jednak ktoś naprawdę, chce, zawsze znajdzie sposób, aby ją zainwestować i powiększyć. Oto nasze propozycje:

 • Tanio kupić drogo sprzedać – ta żelazna zasada biznesu sprawdza się przy każdej kwocie. Z każdą kolejną transakcją zdobywasz większy kapitał
 • Zainwestuj swój czas w reklamę online, załóż swojego bloga lub zacznij zarabiać w internecie jednym z popularnych sposobów.
 • Kanał na Youtube – z 100 zł da się założyć kanał na Youtube i zacząć go promować i zarabiać dzięki temu pieniądze.

Inwestujemy 1000 zł

Jeśli możesz pozwolić sobie na zainwestowanie 1000 zł, masz zdecydowanie o wiele więcej możliwości, dzięki którym możesz zarobić swój pierwszy milion! Jeśli chcesz aby twój 1000 zł szybko się powiększył, spróbuj następujących pomysłów:

 • Blog lub strona internetowa – za 1000 zł możesz uruchomić porządną stronę lub bloga, dzięki którym będziesz zarabiał
 • Może zainwestuj w Bitcoin? Gdybyś w maju 2016 roku kupił 1 BTC za 445$, obecnie byłby warty kilkaset procent więcej. Zarejestruj się na giełdzie kryptowalut BitBay i przetestuj jak to działa.
 • Wybierz się na kurs, dzięki któremu zdobędziesz nowe umiejętności. Inwestycja w siebie to zawsze najlepszy wybór. Może zostaniesz grafikiem, programistą, freelancerem?
Przeczytaj również:  66 pomysły na biznes z niskim kapitałem

Mając 1000 zł, odradzamy inwestycje w lokaty bankowe. Z takiej kwoty nie otrzymasz wysokich odsetek, a pieniądze zostaną zamrożone na długo.

Inwestowanie średniej kwoty, czyli w co zainwestować 10 000 zł

Jest to spora kwota, która daje ci naprawdę mnóstwo możliwości. Jeśli dysponujesz takimi pieniędzmi, obróć je, aby miały możliwość się pomnożyć. Oto nasze pomysły:

 • Biznes online – sklep lub usługi. Za podana kwotę uruchomisz stronę a także pozwolisz sobie na marketing
 • Wpłać na lokatę – zysk jest niewielki (ok 3% w skali roku) ale przynajmniej pewny, a pieniądze bezpieczne
 • Załóż niskobudżetową firmę, która nie wymaga większych inwestycji.Więcej pomysłów na inwestycje 10 000 zł: http://wcoinwestowac24.pl/

W co zainwestować 100 000 zł? Możliwości są ogromne

100 000 zł to kwota, która daje ci naprawdę duże możliwości. Giełda,  lokaty stoją przed Tobą otworem. Ale w co jeszcze możesz zainwestować?

 • Oferowanie nowoczesnych usług w sieci (szkolenia, konsulting). Mając 100 000 uruchomisz stronę internetową i stworzysz kampanię marketingową
 • Własny biznes – może nie każdy, ale za 100 tys zrealizujesz naprawdę sporo pomysłów.  Przedstawiamy 25 najlepszych pomysłów na biznes i firmę.
 • Nieruchomości – kup działkę lub lokal,a następnie sprzedaj je z dodaną marżą i zarabiaj lub wynajmij

Analizując temat inwestowania, można śmiało dojść do wniosku, że pierwsze pieniądze można zarobić nawet mając w kieszeni 100 zł. Najważniejszy jest pomysł, kreatywność a także szczęście. Pamiętaj, że upadają nie tylko niskokosztowe firmy, lecz także te, w które zainwestowano grube miliony! Wykorzystaj swoje umiejętności i przekonaj się, że pieniądze są tuż za rogiem!

4 komentarze

 1. Który sposób inwestycji jest waszym zdaniem pewniejszy, własna strona czy bitcoiny? Mam około 500zl na to i jak stracę to trudno.

  1. A ja się nie zgodzę z poprzednikiem. Własna strona internetowa to świetny krok w kierunku zarabiania przez internet. Nie trzeba inwestować dużo, a gdy zyska na popularności będzie zarabiać na siebie przez lata. Nie trzeba mieć ogromnego doświadczenia, liczy się pomysłowość i trafienie w zapotrzebowanie rynku.

Podziel się swoją opinią