GetResponse – Oprogramowanie do e-mail marketingu

E-mail marketing to jedna z najskuteczniejszych form internetowej reklamy odznaczająca się wysokim ROI – wskaźnikiem zwrotu z inwestycji. Należy do kluczowych czynników kreujących sprzedaż i pozytywny wizerunek marki.

Do prowadzenia efektywnych kampanii warto wykorzystywać odpowiednie narzędzia – takie jak np. GetResponse.

W dzisiejszym wpisie zaprezentuje co to jest Getresponse oraz jakie ma funkcjonalności.

getresponse

Polecany Autoresponder w 2023 roku:

GetResponse to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do email marketingu. Umożliwia tworzenie responsywnych wiadomości, posiada masę funkcjonalności i jest przyjazdy dla użytkownika.

GetResponse – co to jest?

Sprawdź czym jest GetResponse

GetResponse to platforma oferująca szereg atrakcyjnych rozwiązań niezbędnych w e-mail marketingu. Narzędzie to powstało z myślą zarówno o dużych firmach, jak i przedstawicielach sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Adresowane jest nade wszystko do tych podmiotów, które nie stronią od zakrojonych na szeroką skalę kampanii i są zorientowane na osiąganie jak najlepszych wyników.

GetResponse jest firmą z wieloletnim stażem o międzynarodowym zasięgu. Dostępna w 21 językach platforma obsługuje klientów z przeszło 180 krajów. Jej polska odsłona została uruchomiona w czerwcu 2010 r.

GetResponse – funkcjonalności

Zobacz jakie funkcjonalności dostępne są w GetResponse

GetResponse to kompleksowy zestaw narzędzi do e-mail marketingu. Klienci mają do wyboru szereg funkcjonalności takich jak:

 • pakiet e-mail marketingowy pozwalający w prosty sposób zaplanować strategię, poznać odbiorców kampanii i nawiązywać z nimi trwałe relacje,
 • kreator landing pages – badania rynku dowodzą, iż ok. 70 proc. firm B2B (business to business – relacja firmy z inną firmą) wykorzystuje strony docelowe do pozyskiwania nowych leadów i zwiększania konwersji,
 • Marketing Automation – czyli proste projektowanie skomplikowanych, rozbudowanych kampanii z opcją m.in. obserwowania działań subskrybentów podejmowanych w czasie rzeczywistym,
 • webinary – nowoczesne spotkania/szkolenia online wykorzystujące technologię webcast,
 • autorespondery – automatyczne wiadomości zwrotne, które da się dopasować do potrzeb i zainteresowań subskrybentów,
 • formularze i ankiety,
 • narzędzia do zarządzania bazą adresową,
 • statystyki i optymalizacja – śledzenie zachowań klientów umożliwia optymalizowanie kampanii pod kątem oczekiwań konkretnych grup odbiorców,
 • narzędzia drag & drop do projektowania m.in. wiadomości i landing pages,
 • narzędzia do zarządzania kontem i kampanią,
 • integracje – użytkownik ma do wyboru ponad 100 gotowych integracji API, może też tworzyć własne aplikacje z publicznym API,
 • usługi Enterprise – pakiet, na który składają się standardowe rozwiązania GetResponse i opcje dodatkowe w postaci m.in. dedykowanej infrastruktury, pełnej personalizacji, profesjonalnych konsultacji etc.

GetResponse – jak się zarejestrować?

Jak założyć nowe konto w GetResponse?

Aby zostać użytkownikiem GetResponse, należy zarejestrować konto, które możesz przetestować 1 miesiąc za darmo.

W formularzu rejestracyjnym trzeba podać:

 • adres e-mailowy,
 • nazwę użytkownika,
 • hasło.

Następnie wystarczy kliknąć „utwórz konto” – jest to jednoznaczne z akceptacją regulaminu serwisu.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego pakietu.

Cennik w GetResponse

Sprawdź ceny w GetResponse

Pierwszy miesiąc jest bezpłatny, dzięki czemu można sprawdzić możliwości oferowane przez GetResponse.

Po upływie tego czasu konieczne jest wykupienie abonamentu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Jego cena uzależniona jest od rozmiaru listy e-mailingowej.

Oferowane są następujące warianty:

 • Email – świetny na początek; koszt to od 50 zł/mies. (rozmiar listy 1000) do 1500 zł/mies. (rozmiar listy 100 tys.),
 • Pro – najpopularniejszy wariant; koszt to od 165 zł/mies. (rozmiar listy 5000) do 1700 zł/mies. (rozmiar listy 100 tys.),
 • Max – polecany zaawansowanym użytkownikom; koszt to od 600 zł/mies. (rozmiar listy 10 tys.) do 2050 zł/mies. (rozmiar listy 100 tys.),
 • Enterprise – od 2599 zł/mies. (rozmiar listy od 100 tys.).

Podsumowanie

GetResponse – czy warto?

GetResponse jest platformą cenioną m.in. za nieskomplikowaną i intuicyjną obsługę, przyjazne interfejsy i profesjonalne wsparcie.

Odznacza się wysokim poziomem automatyzacji, zaś poszczególne narzędzia da się szybko i sprawnie skonfigurować.

Dodatkowymi zaletami są kilka tysięcy gotowych szablonów e-maili oraz łatwy import i eksport bazy kontaktów.

Program jest idealny dla firm i organizacji poszukujących funkcjonalnych rozwiązań zdających egzamin na rodzimym rynku.

Video od Getresponse:

Polecany Autoresponder w 2023 roku:

GetResponse to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do email marketingu. Umożliwia tworzenie responsywnych wiadomości, posiada masę funkcjonalności i jest przyjazdy dla użytkownika.


12 komentarzy

 1. Oprócz zwykłych opcji jakie daje każde oprogramowanie do emaili podobają mi się statystyki i optymalizacja dzięki którym możemy dostosowywać swoje działania marketingowe do zachowań klientów/odbiorców. Każdemu się to może przydać jeśli odpowiednio tego użyje!

 2. Dzięki GetResponse można w prosty sposób przetestować email marketing i to przez miesiąc za darmo! Na prawdę warto jeśli ktoś nie wie czy to coś dla niego. W przyszłości można wybrać jeden z wielu pakietów, są dostępne duże listy od tysiąca nawet do kilkuset tysięcy odbiorców.

   • Spróbuj na początku darmowy, jeśli poczujesz, że wszystko gra i chciałbyś dotrzeć do większej liczby użytkowników, wtedy przyjdzie pora na płatne opcje. Jak ktoś jest pewny, to najlepiej od razu skorzystać z pakietów płatnych, bo dają dużo więcej możliwości, ale nie każdy ma taką możliwość.

 3. Cześć! Już wcześniej korzystałem z różnych platform do email marketingu, ale nigdy nie byłem do końca zadowolony. Kolega polecił mi GetResponse i muszę przyznać, że spełnia moje oczekiwania, choć dopiero testuję próbną wersję.

 4. Siema również korzystam z darmowej wersji przez miesiąc, ponieważ chciałbym sprawdzić jak wszystko działa i śmiało mogę powiedzieć, że oprogramowanie spełnia moje oczekiwania. Waham się jedynie nad tym którą opcję wybrać po skończonym okresie próbnym Email,czy Pro.

 5. GetResponse to bardzo fajna platforma, która oferuje masę atrakcyjnych rozwiązań niezbędnych w e-mail marketingu. Dodatkowym plusem jest to, że można miesiąc korzystać za darmo z platformy, dzięki temu wiemy, że nie kupujemy kota w worku. Polecam serdecznie.

  • Potwierdzam, spoko platforma. Jestem właśnie po miesiącu darmowej wersji i teraz wykupuje wersje pro i sądzę, że to będzie dobry wybór.

 6. Zarejestrowałem konto w Getresponse i zaskoczyła mnie przejrzystość panelu i funkcjonalności. Widać, że wszystko jest dopracowane. Natomiast ceny mogłby być trochę niższe.

  • Ja również mam konto w Getresponse. Wybrałem najpopularniejszy wariant Pro i mogę śmiało stwierdzić ,że dla mnie to najlepsza opcja.

Zostaw komentarz