Płatne ankiety – Zarabianie na ankietach

Lista sprawdzonych firm do rejestracji:

Za chwilę pokaże Ci jak zacząć zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet.

Zastanawiasz się w jakich firmach warto się zarejestrować, aby nie zostać oszukanym?

Obecnie sposobów na zarabianie przez internet jest bardzo wiele.

Jednym z nich jest wypełnianie płatnych ankiet w zamian za pieniądze.

Polecane serwisy do zarabiania na ankietach:

1 z 4: Moneyo

2 z 4: Toluna

3 z 4: Świat Opinii

4 z 4: ySense

Realnie na ankietach można zarobić nawet 50-200 zł / miesięcznie.

Aby to osiągnąć zarejestruj się w każdej firmie z listy poniżej.

Czyli w skali roku nawet 600 – 2 400 zł / rocznie.

Zarejestruj się w jak największej ilości firm – zwiększysz wtedy swoje zarobki. Pamiętaj, że w jednej firmie możesz mieć tylko jedno konto.

Gotowy/a? Zaczynajmy.

Zarabianie na wypełnianiu ankiet – Jak zacząć?

Na czym polega wypełnianie ankiet w Internecie?

To ostatnio bardzo popularna forma dodatkowego dochodu. Wypełnianie ankiet nie wymaga od Ciebie żadnych szczególnych umiejętności – musisz tylko odpowiadać na kolejne pytania, jakie zadaje autor ankiety. 

Zamiast spędzać wolny czas na  na Facebooku czy oglądaniu bezsensownych filmików na Youtube, przeznacz go na niewymagające większego wysiłku płatne ankiety. 

Firmy płacą za badanie opinii, przeprowadzanie sondaży a następnie firma dzieli się tymi pieniędzmi z Tobą – panelistą.

Jak zarabiać na wypełnianiu ankiet – Ranking poleconych firm (TOP5)

Sprawdź przetestowane firmy z ankietami

Szybka lista – Chcesz już zacząć bez czytania więcej na temat serwisów. Poniżej SPRAWDZONE serwisy.

Zarejestruj się we wszystkich a otrzymasz więcej ankiet i zarobisz więcej dodatkowych pieniędzy na wypełnianiu ankiet.

Najwięcej zarobisz rejestrując się w wszystkich 5 firmach poniżej. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut.


1 z 5 firm. Moneyo Płatne Ankiety

Prawie 100 000 użytkowników w Polsce. Sprawdzona firma – stawki do 12 zł za ankietę. Powiadomienia o nowych ankietach otrzymasz na swój adres e-mail podany w rejestracji. Wypłata na Paypal od 40 zł.

2 z 5 firm. Toluna

Międzynarodowa firma z płatnymi ankietami, wypełniaj ankiety i wypłacaj środki na Paypal lub w voucherach. Sporo ankiet, sprawdzona firma, powiadomienia o ankietach otrzymasz na e-mail. Warto się zarejestrować.

3 z 5 firm. Świat Opinii

Bierz udział w ankietach i badaniach rynku za które otrzymasz pieniądze, które później wypłacić możesz na Paypal lub w kuponach wykorzystać w sklepach. Warto się zarejestrować, ponieważ znajduje się sporo ankiet do wypełniania.

4 z 5 firm. i-Say

Stosunkowo wysokie stawki za pojedyńcze ankiety, przyjazna i intuicyjna strona internetowa. Zarejestruj się i wypełniaj ankiety a pieniądze wypłacaj na Paypal lub w kuponach. 

5 z 5 firm. YSense

Międzynarodowa firma z ankietami oraz innymi sposobami na zarabianie pieniędzy przez internet. Warto się zarejestrować, jednak strona jest tylko w j. angielskim.


Najlepiej zarejestrować się w wszystkich serwisach jednocześnie (będziemy mieć więcej ankiet oraz więcej zarabiać).

Serwisów proponujących wypełnianie ankiet za odpłatnością funkcjonuje obecnie sporo. Poniżej prezentujemy sprawdzone i cenione w branży firmy.

Najwięcej zarobisz rejestrując się w 5 firmach poniżej. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut a będziesz otrzymywał więcej ankiet.


Ankiet możesz dodatkowo szukać w sprawdzonych serwisach badawczych, takich jak np. platneankiety24.pl lub My Survey Panel, IPSOS czy IBIS Panel.

Działajają one od kilku lat, są wiarygodne i rzetelne, więc możesz bez obaw korzystać z ich propozycji. Oczywiście, istnieje też wiele innych firm zagranicznych, ale przed przystąpieniem do ich programów pamiętaj, żeby dokładnie je sprawdzić pod kątem uczciwości…

Płatne ankiety – dlaczego warto?

Zobacz zalety i wady wypełniania ankiet

Wypełnianie ankiet to popularna czynność wykonywana przez osoby zainteresowane zarabianiem przez internet. Spośród zalet, jakimi się ona charakteryzuje, wymienia się m.in.:

Zalety wypełniania ankiet

 • ciekawe zajęcie – ankiety można dopasować pod kątem indywidualnych preferencji,
 • elastyczność czasu pracy – sam decydujesz o tym, kiedy zajmujesz się wypełnianiem ankiet, mając przy tym na uwadze swój grafik dnia,
 • brak wymogów odnośnie doświadczenia – nie musisz posiadać specjalistycznych kwalifikacji czy umiejętności, potrzebujesz jedynie tego, o czym jest mowa we wstępie,
 • prostotę – ankiety nie są trudne i skomplikowane, a średni czas przeznaczony na wypełnienie jednej sztuki mieści się w przedziale od kilku do kilkunastu minut,
 • spory wybór firm oferujących płatne ankiety – nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się w kilku serwisach.

Oczywiście każdy medal ma dwie strony. Trudno w tym przypadku mówić o konkretnych wadach, niemniej decydując się na wypełnianie ankiet, trzeba się liczyć z paroma niedogodnościami:

Wady wypełniania ankiet

 • na dłuższą metę omawiane zajęcie może okazać się nużące, dlatego warto rozejrzeć się również za innymi sposobami zarabiania przez internet,
 • istnieje ryzyko nie zakwalifikowania się do badania ankietowego z uwagi na nie spełnienie pewnych wymogów – niektóre firmy w takich sytuacjach przyznają użytkownikom punkty, inne zaś nie,
 • są serwisy, gdzie nowe ankiety nie pojawiają się zbyt często.

Jak wybrać dobry serwis z ankietami?

Serwisy z ankietami – na co zwrócić uwagę?

Aby zacząć zarabiać na wypełnieniu ankiet, trzeba najpierw wybrać odpowiedni serwis i założyć sobie konto.

Mechanizmy funkcjonowania tego typu paneli są mniej więcej jednakowe – użytkownik musi zdobyć określoną ilość punktów, które są przeliczane na konkretne kwoty.

Płatne ankiety – na co zwrócić uwagę:

 • częstotliwość pojawiania się ankiet,
 • ilość dostępnych ankiet oraz ich tematyka,
 • minimalny próg niezbędny do dokonania wypłaty,
 • sposób wypłacania pieniędzy – czy w rachubę wchodzi tylko przelew na np. konto PayPal, czy także na rachunek bankowy itp.,
 • wypłacalność firmy,
 • wiarygodność firmy potwierdzona m.in. opiniami użytkowników.

Podsumowanie – Rekomendujemy rejestrację w sprawdzonych firmach

Gdzie wypełniać płatne ankiety?

Polecamy rejestrację w sprawdzonych firmach z tabelki poniżej. Pozwoli Ci to zarabiać dodatkowe pieniądze. A całość rejestracji zajmuje 15-20 minut na wszystkich portalach.

Nazwa firmyNasza ocenaRejestracja (zarejestruj się w każdym serwisie)
1. Moneyo10/10
2. Toluna10/10
3. Świat Opinii10/10
4. I-say9/10
5. Opinie.pl9/10
6. GreenPanthera9/10
7. ySense9/10
8. Panel Station8/10

Strony proponujące udział w płatnych ankietach w zamian za ich wypełnianie proponują gotówkę, bony do wybranych sklepów sieciowych czy nagrody rzeczowe.

Najczęściej współpraca z nimi polega na zbieraniu punktów, które następnie w zależności od preferencji możesz wymienić na wybraną, najbardziej odpowiadającą Ci formę gratyfikacji.

Zobacz inne sprawdzone sposoby na zarabianie w domu dla każdego.

Polecane serwisy do zarabiania na ankietach:

1 z 4: Moneyo

2 z 4: Toluna

3 z 4: Świat Opinii

4 z 4: ySense


28 komentarzy

 1. Sam zarabiam na płatnych ankietach od 2021 roku (po panedemii). Platne ankiety nie dają mi może dużych pieniędzy, jednak jest to mój dodatek – wyciągam z tego około 100-120 zł miesięcznie (średnio). Lubię wypełniać ankiety a jeżeli mogę zarobić dodatkowo na płatnych ankietach to łącze te dwie kwestie. Zarabiam głównie z platformy Moneyo płatne ankiety oraz Toluna i ySense.

 2. Ciekawy wpis, dużo cennych wskazówek:) Również zajmuję się wypełnianiem płatnych ankiet i zgadzam się z tym, że aby zysk był większy trzeba się zarejestrować w wielu panelach badawczych. Poza tym trzeba być systematycznym i cierpliwym:)

  • Czy nadal dorabiasz na ankietach i jesteś zadowolony z wyników i zarobków ? Polecasz to osoba które szukają dodatkowych funduszy w internecie? Pozdrawiam

 3. Wypełniam płatne ankiety od pewnego czasu jako dodatkową formę zarobku do domowego budżetu. Warto zarejestrować się tak jak jest napisane w artykule w kilku firmach jednocześnie, aby mieć więcej ankiet do wypełniania a co za tym idzie więcej zarobić.

 4. Ile zarabiacie na ankietach czy oplaca sie będą puzniej przychodzily ankiety czy jak zwykle jak bedzie brakować paru punktow to juz zadnych ankiet nie bedzie prosze o szczerą odpowiedz

 5. Ile Wam się udało zarobić już na ankietach? Jestem ciekaw czy dobrze mi idzie i chciałbym się porównać do kogoś.

  • 56zł w dwa miesiące, korzystam z trzech stron do wypełniania ankiet. Jeśli ktoś się zarejestruje tylko w jednym serwisie, to może się spodziewać mniejszych zarobków.

 6. Bardzo łatwo jest zacząć zabawę z ankietami, ja to robię dla zabawy, a do tego trochę złociszy już zebrałam. Założyłam konto na toluna, ale ankiet było mi za mało, dlatego później załozyłam jeszcze clixsense i isay i teraz częściej jest co wypełniać.

 7. Na większości z tych stron mam konto i korzystam aktywnie z możliwości zarabiania. Zawsze lepiej zarabiać na kilku bo nawet jak w jednym nie wyjdzie to z drugiego się uda coś wyciągnąć.

 8. Wbrew pozorom zarabianie na ankietach to nie tylko dodatkowa kasa, ale u mnie też dobry sposób na nudę 😀 Sprawdźcie sami że to całkiem ciekawe zajęcie!

  • Czasami nie od razu pojawiają się ankiet, sprawdzaj co kilka dni czy się pojawiła nowa i w razie czego wypełniaj zaraz po pojawieniu się. Czasami na daną ankietę potrzebują określoną liczbę osób, więc nie każdy się załapie.

 9. Witam mam pytanie która strona jest najlepsza do wypełniania ankiet i która ma opcje wpłaty zarobionych pieniążków od razu na swoje konto bankowe??

 10. Mam pytanie odnośnie wypełniania ankiet. Nigdy tego nie robiłam. Czy zawiera się przy tym jakieś umowy wiążące? Pytam bo jako matka pobieram pewne świadczenia na dziecko i każde dochody które otrzymam musiałabym zgłaszać do urzędu.

 11. Witam, właśnie się zarejestrowałam na MYIYO, wszystko wypełniłam i dostałam zaraz ankietę do wypełnienia. Wypełniłam ankietę rzetelnie i po zakończeniu dostałam wiadomość że ankieta została odrzucona “Twój udział w ankiecie został odrzucony, ze względu na wystarczającą ilość osób z twojej grupy, które przystąpiły już do badania”.
  Czy to normalne ?
  Pozdrawiam

 12. Witam od wczoraj nie mogę zalogować się na Toluna ,jak bym nie była zarejestrowana, nie wiem dlaczego ,regulaminu przestrzegałam login marzenka12,pisałam nikt nie odpowiedział,co mam zrobić bo iała dużo punktów.

Zostaw komentarz