Zarabianie przez internet

8 Najlepszych Sposobów na Dodatkowe Pieniądze. Jak zarobić pieniądze przez internet?

Zastanawiasz się jak zarobić pieniądze? Chcesz zarabiać pieniądze pracując w domu przez internet?

Chcesz mieć możliwość uzyskiwania dodatkowych dochodów?

Podejrzewam, że TAK i dlatego jesteś na portalu Pracawsieci.net 🙂

Mam dobrą wiadomość: możesz już dziś zacząć zarabiać przez internet.

Nie ważne, czy masz 13 lat, 30 lat czy może 60 lat. Przez internecie może zarabiać każdy.

Pytasz, w jaki sposób? Zaprezentuje Ci 8 najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzyWybierz te, które będą dla ciebie najbardziej dopasowane.

Zaczynajmy…

8 sposobów jak zarobić pieniądze

 

Jak zarobić pieniądze w internecie?

Poniższe sposoby na zarabianie przez internet przynoszą mierzalne efekty, o ile tylko korzystasz z nich z odrobiną samodyscypliny i pozytywnego nastawienia.

Zanim jednak zaczniesz czytać poniższe zestawienie, zastanów się chwilę nad tym, w czym jesteś dobry. Jakie są twoje mocne i słabe strony?

I najważniejsze – czy jest jakaś pasja, którą chciałbyś rozwijać? Zapisz odpowiedzi na te pytania – mogą się przydać w trakcie lektury tego tekstu.

Poniżej dowiesz się jaka forma zarabiania jest najlepsza dla Ciebie i w jakim kierunku najlepiej się rozwijać. Jeśli dopiero zaczynasz zarabianie przez Internet warto zacząć od najprostszych rzeczy i przekonać się co do samej idei i możliwości uzyskiwania takiego dochodu.

Jeśli jesteś osobą, która już pierwsze początki ma za sobą. Znajdziesz tutaj sposoby, które na chwilę obecną są najbardziej dochodowe spośród dostępnych metod. Dowiesz się również kto ile zarabia się w internecie oraz w co najlepiej zainwestować swój czas, aby wyskalować swoje dochody.


Jak zarabiać pieniądze przez internet –
8 najlepszych sposobów:

1 sposób na zarabianie: Ankiety, Klikanie w reklamy (Sprawdzone, wypłacalne firmy)

Poziom trudności: Łatwy
Czas dzienny: 15 minut – 30 minut
Możliwości zarobku: 50 zł – 500 zł / miesięcznie

jak zarabiać w domu przez internet - freelancer

Zarabiać pieniądze przez internet można też dzięki wyrażaniu swojej opinii lub oglądaniu reklam. Wystarczy się zarejestrować i wykonywać konkretne zadania (różne w zależności od tego, jaki portal wybierzesz). Przykładowo możesz wypełniać ankiety online i dzielić się opinią na temat wielu produktów, firm itd.

 1. Toluna – Ponad 10 milionów zarejestrowanych użytkowników. Sporo ankiet i wypłaty lub wymiany na bony podarunkowe. Warto się zarejestrować i obserwować maila – w razie pojawienia się ankiet otrzymujemy powiadomienie.
  Kliknij tutaj i Zarejestruj się w Toluna
 2. Płatne Ankiety Moneyo – Zarejestruj się, wypełnij swój profil i oczekuj na ankiety na swój adres e-mail. Wypłata po osiągnięciu progu 40 zł na koncie, sprawdzona międzynarodowa firma. Stawki do 12 zł za ankietę. Powiadomienia o nowych ankietach będą przychodziły na Twój adres e-mail.
  Kliknij tutaj i Zarejestruj się w Moneyo.pl
 3. i-Say – Ponad 3 miliony zarejestrowanych użytkowników. Zarabiaj dodatkowe pieniądze przez internet na wypełnianiu ankiet i dzieleniu się swoją opinią. Zarobione przez Ciebie pieniądze wypłacane są w Voucherach (np. do Zalando, Media Markt) lub wypłacalne na konto Paypal.
  Kliknij tutaj i Zarejestruj się w i-Say
 4. Świat Opinii – to serwis z ankietami. Za wyrażenie swojej opinii, wypełnienie ankiety otrzymasz punkty, które możesz wymienić na nagrody np. kupony ulubionych marek (np. do Zalando, Media Markt, Saturn, TK Maxx, Empik). Firma istnieje już wiele lat na rynku, jest sprawdzona oraz prowadzi działalność w wielu krajach na świecie.
  Kliknij tutaj i Zarejestruj się w Świat Opinii
 5. GreenPanthera – Istnieje już od kilku lat na rynku. Otrzymujesz 5$ na start za rejestracje. Zarabiasz na wypełnianiu ankiet, ofert. Jeżeli dokonujesz zakupów przez internet również otrzymasz zwrot (tzw. cashback).
  Kliknij tutaj i Zarejestruj się w GreenPanthera.
 6. Opinie.pl – Ponad 100 000 zarejestrowanych użytkowników, zarabiaj za wypełnianie ankiet i dzielenie się swoją opinią. Polska strona i support.
  Kliknij tutaj i Zarejestruj się w Opinie.pl
 7. Ysense – Zarabiaj na klikaniu w reklamy, wypełnianie zadań  – Wypłacalny program od 2007 roku. Ponad 5 milionów użytkowników. Idealny dla początkujących i wypłacalny.
  Kliknij tutaj i Zarejestruj się w Clixsense
  Aby zarobić jak najwięcej – zarejestruj się w 7 firmach (całość zajmie kilka minut) – otrzymasz wtedy więcej ankiet.

Zarabianie na ankietach – Jak wygląda:

Na wypełnianiu ankiet możemy zarobić od kilku złotych do kilkuset złotych miesięcznie (w zależności od ilości portali w jakich się rejestrujemy i jesteśmy aktywni). Aktywność ta nie wymaga od nas jednak specjalnych umiejętności obsługi komputera czy zaawansowanych kompetencji.

Dodatkowe informacji na temat ankiet online przeczytasz również w moim artykule: Zarabianie na ankietach

Zarabiamy na wyrażaniu swojej opinii w Internecie. Korzystając z takiego rozwiązania, otrzymujesz na podanego podczas rejestracji maila ankiety. Możesz otrzymywać je nawet kilka razy w tygodniu. Zdarza się, że są przerwy w otrzymywaniu ankiet, dlatego warto rejestrować się w kilku miejscach.

ankiety toluna

Co wpływa na ilość otrzymywanych ankiet? – Jak wypełniać ankiety

Podczas wypełniania ankiet musisz pamiętać o tym, aby nie zaznaczać odpowiedzi na chybił trafił. Dlaczego? Portale oferujące zarabianie przez wypełnianie ankiet zabezpieczają się przed oszustami weryfikując przypadkowość udzielanych odpowiedzi.

Innym czynnikiem, który wpływa na ilość  otrzymywanych przez nas ankiet jest dopasowanie naszego profilu konsumenta do zapotrzebowań zleceniodawcy. W przeciwnym przypadku nie otrzymamy ankiety do wypełniania, ponieważ nasza opinia nie będzie w tym przypadku potrzebna.

Wypełnianie ankiet to sposób na wstępne przetestowanie opinii na temat produktu dla wielkich korporacji, ale też możliwość okresowego badania rynku i wyciągania wniosków przez agencje reklamowe na temat aktualnych trendów zakupowych oraz sprzedażowych.

Ile zarabia się na wypełnianiu ankiet?

Wynagrodzenia za wypełnianie ankiet najczęściej przyjmują formę punktów, które później możemy wymienić na bony zakupowe, nagrody rzeczowy oraz pieniądze.

Zarobki przy wypełnianiu ankiet wahają się w granicach od 2-3 złotych do 30 złotych za wypełnienie jednej ankiety. Najczęściej pieniądze wypłacane są na konto bankowe lub konto PayPal. Jeśli chodzi o limit zgromadzonych środków do wypłaty, należy uzbierać określoną liczbę punktów.

Plusy
 • Nie wymaga dużo czasu oraz doświadczenia
 • Idealne dla początkujących
 • Każdy jest w stanie to robić
 • Nie wymaga wkładu finansowego
Minusy
 • Ograniczone możliwości zarobku

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Dostępne są pożyczki bez opłat (oddajesz tyle ile pożyczasz). Pieniądze znajdą się na Twoim koncie wkrótce po rozpatrzeniu wniosku. Sprawdź pożyczki bez opłat poniżej:

Potrzebujesz szybko pieniędzy? Dostępne są pożyczki bez opłat (Oddajesz tyle ile pożyczasz)
Kwota pożyczki
Okres spłaty dni
Koszt:
PLN
RRSO:
%
Do spłaty:
1000.00PLN
Możliwy zakres pożyczki

kwota:

od 200.00

do 7000.00

okres:

do 10 dni

do 30dni

880
Osób wybrało tę ofertę
Wybieram
1
Koszt:
PLN
RRSO:
%
Do spłaty:
1000.00PLN
Możliwy zakres pożyczki

kwota:

Przeczytaj również:  Praca w domu - 12 sprawdzonych sposobów dla każdego

od 100.00

do 6000.00

okres:

do 5 dni

do 45dni

279
Osób wybrało tę ofertę
Wybieram
2
Koszt:
PLN
RRSO:
%
Do spłaty:
1000.00PLN
Możliwy zakres pożyczki

kwota:

od 100.00

do 4000.00

okres:

do 15 dni

do 30dni

265
Osób wybrało tę ofertę
Wybieram
3

2 sposób na zarabianie: Inwestycje w innowacyjne projekty

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: kilka godzin dziennie
Możliwości zarobku: 0 zł – ∞ zł / miesięcznie

bitcoin - inwestycja

Jak zarabiać na kryptowalutach?

Warto szukać w internecie pomysłów w które można zainwestować i zarobić pieniądze.

Sebastian Kulczyk polskim biznesmen, szef Kulczyk Investements poinformował w wywiadzie dla portalu money.pl (źródło), że zaczął inwestować w BitCoina kiedy jego cena była jeszcze w granicach trzycyfrowej.

Technologia Blockchain będzie co raz bardziej wkraczała w różne dziedziny gospodarki, a co za tym idzie będą rozwijać się kryptowaluty. Często jednak te inwestycje wiążą się z ryzykiem, które trzeba zawsze analizować.

Istnieje wiele serwisów, gdzie możemy inwestować w kryptowaluty. Najpopularniejszym serwisem jest polska giełda BitBay oraz polska giełda Coinbe

kryptowaluty

Inwestowanie w kryptowaluty oraz inne innowacyjne projekty jest różnie odbierane. Niektórzy uważają, że kryptowaluty mają przed sobą przyszłość. Natomiast inni, że nie mają żadnego podparcia.

Plusy
 • Można osiągnąć duże zyski w krótkim czasie
 • Nie wymaga dużego nakładu finansowego
Minusy
 • Wymagana co najmniej podstawowa wiedza na temat finansów
 • Należy liczyć się z ryzykiem

3 sposób na zarabianie – Blog czyli zarabianie dzięki pasji

Poziom trudności: Łatwy-Średni
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: 0 zł – 10 000 zł / miesięcznie

blogowanie

Obecnie prowadzenie bloga stało się bardzo popularne. Niektórzy blogerzy zrezygnowali z pracy, żeby całkowicie poświęcić się tworzeniu swojej bloga.

Warto tworzyć bloga o tematyce, która jest nasza pasją lub jesteśmy w niej ekspertami. Utworzyliśmy na portalu poradnik artykuł “Jak założyć bloga“, który pokaże Ci krok po kroku proces tworzenia bloga.

Żeby jednak zarobić pieniądze na blogowaniu, należy trafić w grupę zainteresowanych odbiorców oraz systematycznie publikować naprawdę dobre i ciekawe treści.

Wśród blogerów zawodowo zajmujących się prowadzeniem stron internetowych ponad 30 procent z nich, tworzy treści oparte o tematykę lifestyle'ową. Kolejno specjalistyczne/firmowe – 25 procent oraz blogi modowe ok. 20 procent.

Jak zacząć zarabiać na blogu?

Żeby jednak zarobić pieniądze, należy trafić w grupę zainteresowanych odbiorców oraz systematycznie publikować naprawdę dobre i ciekawe treści.

Średni czas jaki należy poświęcić na tworzenie bloga to ok. 50 godzin miesięcznie.

Według ankiet przeprowadzonych wśród blogerów okazuje się, że najważniejsze w prowadzeniu bloga jest zaangażowanie w tworzenie jakościowych treści! Ponadto równie ważna jest systematyczność i cierpliwość.

Moja rada jest taka:

Stwórz bloga o tym, co jest dla ciebie ważne. Pisanie o swojej pasji to klucz do sukcesu.

Ile zarabia się na prowadzeniu bloga?

Nie wiesz, jak zacząć? Na początek przeczytaj kilka artykułów o blogowaniu – m.in: Jak zarabiać na blogu?.

Dowiedz się ile możesz zarobić na blogu: Ile kosztuje Reklama na blogu ? Przykładowy cennik.

Zapoznaj się też z najlepszymi programami partnerskimi, dzięki którym możesz zarabiać na blogowaniu.

Ciekawostka: Najlepsi Blogrzy w Polsce osiągają zarobki od 50 000 do 200 000 zł miesięcznie.
Plusy
 • Możemy rozwijać swoja pasję i zarabiać
 • Dobry bloger może utrzymać się z blogowania
 • Umożliwia zarabianie z kilku źródeł
 • Nie musimy umieć programować
Minusy
 • Rozwinięcie bloga zajmuje nawet rok czasu
 • Potrzebny jest wkład finansowy na stworzenie bloga oraz promocję.

 

4 sposób – Własny sklep internetowy: 

Poziom trudności:Średni
Czas dzienny: Kilka godzin
Możliwości zarobku: 0 zł – ∞/ miesięcznie

 

Założenie własnego sklepu internetowego może okazać się trafnym pomysłem. Musisz jednak posiadać pomysł na sklep, przeanalizować rynek i wybrać właściwą niszę. Do prowadzenia sklepu internetowego wymagana jest również działalność gospodarcza oraz budżet na reklamę oraz prowadzenie sklepu internetowego.

Więcej informacji na temat założenia sklepu internetowego znajdziesz w tym poradniku.

5 sposób na zarabianie: Promocje bankowe – sposób na łatwy zarobek?

Poziom trudności: Łatwy
Czas dzienny: 1-2h dziennie
Możliwości zarobku: 50 zł – 800 zł/ miesięcznie

400 zł za karte promocja bankowa

 

Czym są promocje bankowe?

Wiele banków prowadzi różnego rodzaju akcje promocyjne, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Najczęściej są to promocje związane z założeniem konta w banku, lokaty czy karty kredytowej.

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z takiej promocji, możemy otrzymać dodatkowe benefity jak np. środki na zakupy, różne nagrody albo gotówkę. Najczęściej promocje bankowe skierowane są do nowych klientów banku. Możemy jednak spotkać się z ofertami dla już obecnych.

Jak zarabiać na promocjach bankowych?

Zarabianie na promocjach bankowych staje się co raz bardziej popularną formą uzyskiwania dochodu. Wiele osób korzysta z promocji bankowych np. otrzymanie kuponu zakupowego 400 zł na zakupy do Biedronki lub 200 zł za założenie konta w banku i dodatkowe 100 zł za wpływ wynagrodzenia.

Ile zarabia się na promocjach bankowych?

Najczęściej otrzymywane wynagrodzenie przy korzystaniu z promocji bankowych waha się od 20 – 350 zł. Czy to dużo? Obecnie pojawia się co raz więcej promocji, z których możemy skorzystać. Biorąc pod uwagę, że nic nas to nie kosztuje, a założenie konta w banku lub skorzystanie z karty płatniczej zajmuje kilka minut to możemy dodatkowo zarobić.

Sprawdź aktualne aktualne gdzie można zarobić w kategorii: Promocje bankowe na portalu Pracawsieci.net.

Plusy
 • Nie wymaga dużo czasu oraz doświadczenia
 • Wysokie prowizje i ciekawe nagrody
Minusy
 • Sprawdzanie warunków promocji i regulaminów
 • Najczęściej wymagane 18 lat

6 sposób na zarabianie: Kanał na Youtube

Poziom trudności: Łatwy/Średni
Czas dzienny: 1-4h dziennie
Możliwości zarobku: 0 zł – 10 000 zł/ miesięcznie

zarabianie na youtube

Jak zarabiać na YouTube?

Treść materiałów może być dowolna, byleby nie łamała regulaminu użytkowania serwisu oraz praw autorskich.

Zazwyczaj kwota ta waha się w granicach od kilku do kilkunastu złotych za 1000 wyświetleń. Zatem zarobki z reklam na YouTube mogą wahać się od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy złotych miesięcznie!

Szacuje się, że kanały niektórych polskich Youtuberów przyniosły już zyski ponad miliona złotych miesięcznie. 

Kolejnym przykładem jest anglojęzyczny kanał językowy CollegeHumor gdzie szacuje się, że przynosi swoim twórcom średnio od 42 do 339 tysięcy dolarów miesięcznie. 

Przeczytaj również:  Refunder.pl - Czy warto? Przeczytaj opinie użytkowników!

Czy opłaca się zarabiać na YouTube?

Zarabianie na YouTube stało się jedną z najpopularniejszych form zarabiania przez internet od czasów powstania Vlogów i kanałów tematycznych na YouTube. Finansowo jest to równie korzystna forma zarabiania w internecie co prowadzenie własnej strony internetowej.

Współpraca z największym serwisem internetowym z filmami, polega na wrzucaniu treści wideo na swój kanał i wyświetlaniu reklam YouTube lub innych partnerów.

Ile można zarobić na kanale YouTube? – Sposoby zarabiania na YouTube

Ile w taki razie może zarabiać początkujący YouTuber? Istnieje kilka sposobów zarabiania na YouTube. Oprócz zawierania umowy partnerskiej z Google i wyświetlaniem reklam, YouTuberzy zarabiają na rozpoznawalności swojego kanału np. na lokowaniu produktów wybranej marki.

Innym przykładem zarabiania na YouTube jest crowfounding, gdzie możemy zarabiać na finansowaniu nas przez widzów. Ostatnim przykładem jest sprzedaż produktów np. powiązanych z tematyką swojego kanału na YouTube i umieszczanie reflinków pod filmami.

Plusy
 • Można zarabiać na swojej pasji
 • Popularna i prosta forma rozliczenia
 • Każdy jest w stanie to robić
Minusy
 • Kapitał na zakupienie niezbędnego sprzętu lub oprogramowania
 • Rozwinięcie kanału, może zająć nawet rok

7 sposób na zarabianie: Praca jako Freelancer – Usługi przez internet:

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: 4-8h dziennie
Możliwości zarobku: 500 zł – 10 000 zł/ miesięcznie

praca jako freelancer

Kim jest Freelancer?

Freelancer to osoba, która zdalnie tworzy różnego typu projekty. Zajmujesz się tym co najlepiej potrafisz robić, możesz pisać teksty, wyszukiwać informacje w internecie, dodawać produkty do sklepów czy tworzyć programy.

Pracując jako freelancer sam ustalasz kwotę za jaką chcesz pracować oraz ile czasu chcesz poświęcić na projekt. Możesz rozliczać się na podstawie umowy lub wystawiać fakturę nawet bez firmy: niektóre portale dla freelancerów oferują takie możliwości.

freelancer

Żrodło: IT Kontrakt

 

Jakie prace może wykonywać Freelancer?

Możesz zarabiać pieniądze pracując i dostarczając:

Teksty na stronę internetową (praca jako copywriter)
Teksty reklamowe
Tłumaczeniu / wyszukiwaniu informacji
Projekty graficzne
Strony internetowe
Prezentacje w PowerPoincie
Wykonywanie usług SEO
Dodawanie produktów do sklepów
Dostarczanie fotografii
Udzielanie porad psychologicznych
Prowadzenie szkoleń

i wiele wiele innych rzeczy!

zlecenia dla freelancera

Jak wygląda praca Freelancera?

Praca freelancera to najczęściej praca zdalna. Jest to co raz chętniej wybierany tryb pracy wśród młodych osób. Praca freelancera, może być wykonywania również w biurach coworkingowych.

To ile czasu poświęcisz na freelancing, zależy od Twoich możliwości i zapotrzebowania.  Możesz pracować nawet na 1/4 etatu i osiągać dochody rzędu kilkuset złotych miesięcznie. 

Najlepiej zarabiający freelancerzy mogą osiągać dochody nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie. Praca na własnych rachunek to dobry wybór dla samodzielnych osób, które potrafią zorganizować sobie własny czas.

Gdzie szukać pracy jako Freelancer?

Jest wiele miejsc gdzie możemy znaleźć oferty pracy dla freelancerów. Możemy poszukiwać ofert, albo sami ogłaszać swoją dyspozycję. Freelancer to tzw. wolny strzelec, który sam ustala własny czas pracy.

Jest jednocześnie księgowym, PR-owcem i własnym szefem. Freelancerzy decydują się na pracę w ten sposób z różnych względów. Zwykle nie odpowiada im praca w biurze i praca pod czyimś dyktandem.

Jest to forma pracy bardzo samodzielna, więc wymaga przebojowości, wielotorowego myślenia i własnego samozaparcia. 
Plusy
 • Możemy zarabiać na tym co potrafimy najlepiej
 • Można pracować wszędzie i na każdym urządzeniu
 • Można pracować dodatkowo lub na pełny etat
Minusy
 • Wymaga samodyscypliny i zaangażowania
 • Jesteśmy jednocześnie swoim szefem

8 sposób na zarabianie: Programy partnerskie

Poziom trudności: Średni
Czas dzienny: 2-8h dziennie
Możliwości zarobku: 200 zł – 10 000 zł/ miesięcznie

programy partnerskie

 

Co to jest Program Partnerski?

Zarabianie na programach partnerskich to jeden z najbardziej dochodowych zajęć w Internecie. Polega na polecaniu określonych usług lub produktów innym użytkownikom.

Najczęstszą formą rozliczenia w Programach Partnerskich jest wynagrodzenie prowizyjne, gdzie otrzymujemy ustalony % od sprzedaży. Jest to dobry sposób dla osób, które tworzą własne strony internetowe lub posiadają kanał na YouTube.

Zarabiać na Programach Partnerskich można też za pośrednictwem mediów społecznościowych jak Facebook czy Instagram. Wiele osób działa też za pośrednictwem for internetowych.

Na czym można zarabiać w Programach Partnerskich?

Polecanie książek
Promowanie produktów znanych marek
Sprzedaż kursów
Produkty finansowe
Produkty bankowe
Reklama sklepów i stron internetowych
Kampanie mailingowe
Usługi hostingowe

Koniecznie przeczytaj mój wpis o Programach partnerskich, jeżeli chcesz dowiedzieć się gdzie warto zarabiać.

Jak zarabiać na programach partnerskich?

Aby zacząć zarabiać na programach partnerskich wystarczy komputer i dostęp do internetu. Najczęściej współpraca z firmą partnerską polega na umieszczaniu linku referencyjnego w ustalonych miejscach.

Mogą to być dowolne źródła, które nie są wykluczone w regulaminie programu. Jeśli zamierzasz umieścić link referencyjny na swojej stronie, najlepiej żeby był on powiązany z tematyką Twojej strony.

Dzięki temu trafisz do najlepiej grupy odbiorców. Można również umieszczać swój link referencyjny na forach internetowych oraz w stopkach maili.

Aby zacząć działać nie potrzebujemy żadnego wkładu własnego. Wystarczy dobrać najlepszy program dla siebie i zarejestrować się w programie. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są najlepsze programy partnerskie, sprawdź nasze polecane programy partnerskie.

Plusy
 • Możemy polecać produkty, które sami kupujemy
 • Łatwa forma rozliczenia
 • Każdy jest w stanie to robić
 • Można osiągnąć duże dochody
Minusy
 • Wymaga kreatywności i zaangażowania

I jak – znalazłeś coś, co ci się spodobało? Jeśli tak, to super. Tylko pamiętaj: zacznij już dzisiaj.

Zrób jakiekolwiek pierwszy krok. Może to być np. zarejestrowanie się w firmie z ankietami online lub wypisanie tematów, które opiszesz w nowo tworzonym blogu. A potem systematycznie rób to, co zacząłeś. Bez systematyczności nie osiągniesz satysfakcjonujących cię wyników. Powodzenia!

Będę również wdzięczny jak dodasz komentarz i udostępnisz post w Social Media w zamian za dostarczoną darmową treść.

Dodam tylko, że wybrałem te pomysły na zarabianie przez internet, które są sprawdzone i skuteczne. Na blogu znajdziesz 5 dodatkowych sposobów na zarabianie przez internet, z którymi warto się zapoznać oraz 12 sposobów na pracę w domu.

Oceń post
[Ogólnie: 3 Średnia: 5]

21 komentarzy

 1. 9 sposób na zarabianie to:
  Zainwestowania w kryptowaluty oraz handel nimi. Dzienne ruchy na kryptowalutach są dość duże i można dobrze i szybko zarobić. Warto zainteresować się tym tematem.

  1. dobrym rozwiązaniem jest nadal trafienie w nisze przy pisaniu bloga. W natłoku informacji ludzie wybierają ściśle określone witryny internetowe

 2. Można jeszcze dodatkową gotówkę zbierać w akcjach typu polecamBank.pl w mBanku, gdzie za polecanie konta dostaje się premie. Zawsze to dodatkowe 100 czy 200 złotych. Na pewno łatwiejsze niż blogowanie, freelancerów jest teraz całe mnóstwo i ja się czasami zastanawiam, co trzeba zrobić, żeby się wybić i zostać zauważonym. Mój blog generuje niewielkie zasięgi, chociaż wydaje mi się, że piszę całkiem nieźle. Może to też kwestia doboru niszowych tematów, bo moją pasją są japońskie gry wideo, a w Polsce fanów tego typu gier nie ma zbyt wielu.

  1. czesc,
   tak pomyslalam ze jezeli mowisz po angielsku mozesz pisac bloga w tym jezyku i tym samym trafic do ludzi z poza Polski. Sama sie nad tym mocno zastanawiam:)

 3. Na ankietach można sobie dorobić na epanel.pl. Są sprawdzeni przeze mnie i kolegę i obu nam wypłacili pieniądze bardzo szybko i to od razu na konto a nie przez jakieś paypale. Nie jest to ciężka praca a zawsze trochę dodatkowego grosza wpadnie.

 4. Ja właśnie planuję założyć bloga o fotografii, myślę, że to świetny pomysł bo mam bardzo szeroką wiedzę na te tematy jeżeli się uda to zacznę jeszcze vlogi kręcić na yt – nie wiem tylko właśnie które jest bardziej opłacalne.
  Ja mogę jeszcze polecić jeden sposób zarabiania ( nie w internecie) a mianowicie jeżeli ma się dużo środków na telefonie to na stronie zamiensms.pl zamienić smsa na punkty następnie punkty na pieniądze. Fajny sposób na niewykorzystane pieniądze na koncie. A wy co o tym sądzicie? 🙂

 5. Super wpis prócz nr 5 bo mój chłopak wiele stracił przez zakłady. Zawsze warto się kształcić, ja otworzyłam małą firmę 🙂 Paradoksalnie po przeczytaniu 1 książki (Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę) udało mi się sięgnąć po spore środki z urzędu pracy 🙂 Dlatego kochani chłońcie wiedzę i się rozwijajcie 🙂 PS: Fajny ten blog 🙂

  1. Zgadzam się w 100 procentach! Bardzo szeroko opisane każde zagadnienie związane z zarabianiem przez internet. W większości przypadków są to sposoby, które gwarantują zyski, niektóre nie wymagają nawet wiedzy, wystarczy zacząć to robić, czyli zarejestrować się na portalu i wykonywać zadania za pieniądze.

  1. Zarabianie na promocjach bankowych jest super dla kogoś kto ma trochę czasu wolnego i jest w stanie obracać niedużą kwotą ( do 1000zł). Możemy łatwo zarobić kilkaset złotych za samo zakładanie kont.

  2. Wypełniam ankiety już jakiś czas i jest to bardzo proste. Co do realnych zarobków ile np można zarobić w rok to nie jestem w stanie powiedzieć, bo za krótko w tym siedzę, ale na pewno trochę można zarobić. Mam konto na toluna, isay i dwóch innych stronach.

 6. Zacząć zarabiać w sieci nie jest łatwo, bo nie wiemy co jest warte naszej uwagi i czasu, cz nas nie oszukają gdzieś, ale takie serwisy jak ten są świetnym źródłem informacji dla poczatkujących ale nie tylko. Każdy może tu znaleźć wartościowe informacje na ten temat.

 7. Zarabianie przez internet jest dla każdego. Najmłodsi mogę wypełniać ankiety, klikać w płatne reklamy i dołączać do programów lojalnościowych, dla starczych jest znacznie więcej opcji, mogą nawet pracować tylko przez internet, jednakże wymaga to dyscypliny. Wszystkim polecam zająć się tym jak mają trochę wolnego czasu, bo na prawdę warto!

 8. Tak, na wszystkim można zarobić jeśli się ma nosa,smykałkę do interesów,albo wtopić jeśli nie jest się kompetentnym czy rozgarniętym człowiekiem. Internet to medium rozproszone i bardzo trudno jest w nim trafić do właściwego adresata z naszą ofertą a wspieranie i reklamowanie różnych firm czy partnerów w których sami nie wierzymy jest niewiarygodne. Najwięcej i najszybciej można zarobić w necie prowadząc interesy bezpośrednie, czyli korzystanie ze znanych portali kojarzących sprzedawców i klientów w takich branżach jak nieruchomości czy motoryzacja ponieważ podaż jest ogromna podobnie do zasięgu i potencjalnych klientów czy kupców a przedmiot handlu ma określoną dużą wartość, więc i przebitka czyli ewentualny zysk jest duży, lecz handel, pośrednictwo we wspomnianych dziedzinach wymaga dużego nakładu finansowego oraz wiedzy.Na tej stronie znalazłem całkiem sensowne rady dla żółtodziobów czy osób początkujących, które usiłują coś zarobić czy uciółać parę groszy dzięki dostępowi do internetu i wypełniają ankiety czy klikają w reklamy powodzenia,ale trzeba się postarać,aby nasza wytwórczość nie trafiła w próżnię w czasach nadprodukcji i klęski urodzaju.

 9. Jeśli chodzi o YT, to wszystko zależy od oglądalności, ilości subskrybentów itp. Powiem tylko, że najbardziej popularni w Polsce zarabiają około 100tys złotych miesięcznie i to z samych reklam, a do tego dochodzą filmy sponsorowane i inne umowy. Nie jest to jednak łatwy kawałek chleba, wiele trzeba się natrudzić, żeby zyskać dużą popularność.

 10. Serio można zarobić coś przez internet nawet jak nie mam 18 lat? Zawsze myślałem, że zarabianie można zacząć dopiero, jak się jest pełnoletnim.

  1. To nieprawda. Zarabiać możesz w dowolnym wieku, ale poniżej 13 roku nie posiadasz zdolności do czynności prawnych, a powyżej masz ograniczoną zdolność do czynności prawnych. To znaczy, że poniżej 13 roku życia praktycznie nie możesz samodzielnie rozporządzać swoimi pieniędzmi (robią to rodzice jako przedstawiciele ustawowi), a od 13 roku życia potrzebna jest zgoda rodzica do zatrudnienia się na umowę o pracę, co wynika z przepisów Kodeksu pracy. Zgoda też jest konieczna do umów cywilnoprawnych (umowa zlecenia, umowa o dzieło), co wynika z Kodeksu cywilnego (poniżej 13 roku życia nie można się zatrudnić w żadnej formie, ale “zarabianie” nie musi wiązać się z zatrudnieniem, prawda?). Od 13 roku życia zarobione pieniądze masz prawo wydawać wedle swojej woli.

Podziel się swoją opinią

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz