i-Say

I-Say to platforma, która pozwala milionom członków dzielić się swoimi opiniami z innymi internautami, umożliwiając przy tym rozwój rynkowy – iSay należy do firmy Ipsos, która zajmuje się badaniem rynku, obecnych trendów i opinii.

Członkowie społeczności i-Say mają możliwość wypełniania zróżnicowanych tematycznie ankiet, za które przyznawane są punkty. Punkty wymieniać można na nagrody z różnych kategorii.

Opinie o firmie i-Say w internecie są pozytywne.

Jak działa i-Say?

Sprawdź jak funkcjonuje i-Say

Platforma na bieżąco informuje użytkowników o najnowszych ankietach i nagrodach. Ankiety są dostosowane do harmonogramów użytkowników – mogą też być wypełniane niezależnie od miejsca pobytu!

Aplikacja jest dostępna zarówno na smartfony z systemem Android, jak i na te, które wykorzystują system iOS. Jest całkowicie darmowa – potrzebuje jednak dostępu do Internetu. W przypadku braku dostępu do sieci, i-Say odświeży listę najnowszych ankiet po ponownym połączeniu się z Internetem.

Aplikacja szanuje prywatność członków – wszystkie informacje na ten temat znajdują się w polityce prywatności. i-Say ma też niewielki wpływ na zużycie baterii w telefonie, dzięki czemu korzystanie z niej nie wpływa negatywnie na dalsze korzystanie ze smartfona.

Instalowanie oraz korzystanie

Jak korzystać z i-Say

Aplikację można zainstalować za pośrednictwem App Store lub Google Play Store.

Logowanie odbywa się poprzez wpisanie adresu e-mail i hasła użytkownika.

Aplikacja dostępna jest dla użytkowników z oprogramowaniem Android 4.1 i nowszym oraz iOS 8 i nowszym.

Obsługa aplikacji jest prosta, intuicyjna. Nie sprawia trudności nawet tym użytkownikom, którzy nie są biegli w obsłudze aplikacji na smartfony.

I-Say jest więc aplikacją odpowiednią dla osób w różnym wieku, zwłaszcza, że często do ankiet potrzebne jest grono osób w określonym wieku i o określonych cechach.

Nagrody, które możesz zdobyć dzięki wypełnianiu ankiet z i-Say

Jakie nagrody przewiduje i-Say?

Nagrody, które platforma oferuje za czynny udział w wypełnianiu ankiet to:

  • e- kupony do zrealizowane na portalach takich jak Spotify, zalando, MediaMarkt czy TK Maxx,
  • transfery pieniężne realizowane za pośrednictwem PayPal,
  • karty podarunkowe przeznaczone z dotacją Charity Choice.

E-kupony

E-kupony oferowane przez platformę dotyczą różnych stron i różnych usług. Kupon do zrealizowania na Spotify pozwala na okresowe bezpłatne słuchanie muzyki na tej platformie. Spotify pozwala słuchać playlist tworzonych przez słuchaczy oraz playlist tworzonych na podstawie gatunków muzycznych czy nastrojów. Konto premium umożliwia słuchanie muzyki bez reklam. Zalando.pl to z kolei platforma, która pozwala na zakup ubrań i obuwia za pośrednictwem Internetu, Strona oferuje najmodniejsze markowe stroje, lecz nie tylko – za pośrednictwem witryny można zakupić także dodatki, biżuterię oraz funkcjonalną odzież sportową. W ramach nagród otrzymywanym dzięki wypełnianiu ankiet z i-Say można otrzymać również bon do MediaMarkt, powszechnie znanego sklepu z artykułami elektronicznymi. Umożliwia to zakup domowego sprzętu elektronicznego, płyt CD i DVD oraz wielu innych artykułów elektronicznych. Bon do MediaMarkt może być zrealizowany w różnych krajach – w Holandii, Belgii, Austrii, Potrugalii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Polsce, Grecji oraz we Francji i na Węgrzech.

Transfery pieniężne

W przypadku transferów przesyłanych za pośrednictwem PayPal, użytkownik platformy musi posiadać konto w tym serwisie. Adres e-mail podany przez użytkownika podczas rejestracji na platformie i-Say i e-mail, którym loguje się na swoim koncie PayPal muszą być takie same, by transfer funduszy przebiegł pomyślnie. Kwota wypłaty zostaje przesyłana na konto po upływie 2-4 tygodni.

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe z dotacją Charity Choice pozwalają użytkownikowi na wsparcie trzech różnych organizacji charytatywnych. Organizacje są uporządkowane przez platformę według kategorii, co umożliwia łatwe zdecydowanie się na wybór konkretnej organizacji, realizującej najbardziej odpowiadające użytkownikowi cele. Łącznie do wyboru jest ponad 1000 instytucji, zapewniających wsparcie potrzebującym na różnych płaszczyznach. Można wesprzeć między innymi instytucje wspierające środowisko naturalne, walczące z głodem i ubóstwem, pomagające osobom dotkniętych klęskami żywiołowymi lub skupiające się na potrzebach osób starszych i niepełnosprawnych, dzieci oraz wojskowych.

Dlaczego warto zdecydować się na rejestrację w i-Say?

i-Say – czy warto?

Rejestrując się w aplikacji i wypełniając ankiety, umożliwiasz rozwój badań rynkowych, a przy tym masz szansę wygrać cenne nagrody.

Wypełnianie ankiet nie jest czasochłonne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. To zwykle badania konsumenckie, mające za zadanie zebrać opinie na temat różnych marek i produktów.

Możesz więc wypowiedzieć się na temat przewodni ankiety – wyrazić swoje zdanie, wspomagając badania rynkowe, a przy tym samemu zdobywając! To niewielki wysiłek, który może zaowocować zarówno globalnie, jak i na rzecz ankietera.

Ankieter sam może wybrać, jaką nagrodę chce uzyskać za punkty zdobyte podczas procesu wypełniania ankiet. I-Say to w pełni bezpieczny sposób na zarobek bez konieczności wychodzenia z domu.


Zapraszam do dodawania opinii o I-say w komentarzach poniżej.


Zostaw komentarz