Programy Partnerskie – Ranking TOP10. Jak zacząć? Poradnik

Zarezerwuj sobie kilka minut czasu i sprawdź jak zacząć zarabiać na programach partnerskich oraz w jakich sieciach affiliacyjnych warto się zarejestrować aby wygenerować dochody.

Przedstawiamy ranking polecanych programów partnerskich w których warto się zarejestrować.

programy partnerskie jako praca w domu przez internet

Co to są programy partenerskie

Program partnerski to sposób promocji produktu lub usługi, za które Wydawca otrzymuje określoną prowizję. Prowizja otrzymywana jest za polecenie nowego Klienta z indywidualnego linku affiliacyjnego Wydawcy. Sposób rozliczania w programach partnerskich może być za sprzedaż, za leada, udział w zyskach czy za kliknięcie.

Jak zarabiać na programach partnerskich?

Najważniejsze co musisz mieć to stronę internetową z dużym ruchem. Na niej możesz zamieszczać ref-linki do promowanych produktów. Często zdarza się, że właściciele różnych programów partnerskich udostępniają uczestnikom przeróżne narzędzia.

program partnerski nutrip

Jak promować programy partnerskie?

 • Media społecznościowe – Załóż Fanpage, Profil na Instagramie i dodawaj swoje ref-linki i zarabiaj na prowizji w programach partnerskich
 • Załóż stronę lub blog
 • Znajomi lub listy e-mailingowe
 • Fora dyskusyjne – Jeżeli ktoś pyta o konto bez opłat – wyślij mu link z Twoim linkiem

Pierwszym krokiem aby zacząć zarabiać na programach partnerskich jest odpowiednia strategia oraz motywacja do pracy. Często na pierwszą prowizje będziesz musiał/a czekać kilka tygodni.

10 Najlepszych programów partnerskich – Ranking:

Miejsce 1. NutriProfits

Rejestracja w Nutriprofits

Program partnerski z suplementami diety (Kategoria: zdrowie/uroda)

program partnerski nutriprofits

NutriProfits to najlepszy program partnerski z branży zdrowia i urody. Partnerzy zyskują możliwość promocji na swoich stronach sprzedażowych oraz w innych mediach popularnych produktów w wielu kategoriach.  Z każdej sprzedaży otrzymasz od 30% do 40% prowizji. Z kolei od poleconych Partnerów masz możliwość zyskania do 10% od wszystkich sprzedaży osoby poleconej.

Rekomendowane metody promocji:
– Strony sprzedażowe,
– Facebook ads,
– Bing ads,
– Google Adwords.
Potrzebujesz więcej informacji? Przejdź na oficjalną stronę producenta.

Miejsce 2. Program Partnerski WebWaveCMS

Rejestracja w WebWaveCMS

Polecaj kreator stron www WebWave w zamian za prowizję. Pomóż innym użytkownikom Budować strony www bez kodowania.
Zarabiaj 30% z każdej sprzedaży.

program partnerski webwavecms

WebWave to polski kreator stron WWW, który umożliwia tworzenie profesjonalnych witryn internetowych. Korzysta z niego już ponad 200 tysięcy użytkowników. 

Polecaj i zarabiaj:

Osoba, która skorzysta z kreatora WebWave z Twojego polecenia, dostanie 30% zniżki na pierwszy Pakiet Premium. Kiedy polecony przez Ciebie użytkownik zapłaci za hosting, dostaniesz 30% prowizji od wpłaty!

Jeśli dotrzesz z komunikatem do odpowiedniej liczby użytkowników, program partnerski WebWave stanie się dla Ciebie stałym źródłem dochodu pasywnego. Będzie zarabiał na Ciebie sam!

Miejsce 3. Program Partnerski Surfshark

Rejestracja w Surfshark

Idealny dla początkujących. Polecaj jedną z najlepszych sieci VPN na świecie.

Surfshark VPN to usługa z najwyższej półki, plasująca się w trójce najlepiej ocenianych sieci VPN na świecie. Nic dziwnego więc, że program partnerski Surfshark może pochwalić się bardzo wysokim współczynnikiem konwersji. Innymi słowy, polecanie tej usługi to pewny sposób na zysk.

Program Partnerski Surfshark oferuje swoim partnerom:

 • 40% prowizji z każdej sprzedaży, również wtedy, gdy abonament usługi odnawia się automatycznie
 • Bazę danych z materiałami, pomoc oraz osobistego opiekuna
 • Możliwość negocjacji warunków po okresie próbnym

Miejsce 4. Program Partnerski Ceneo

Rejestracja w Ceneo

Idealny dla większości branż (duży wybór produktów do promowania)

program partnerski ceneo

Program partnerski CENEO dzieli się zyskami z Wydawcami, którzy zarejestrują się w programie affiliacyjnym. Ceneo oferuje 65% prowizji za przekliki, 65% za akcje “Kup na Ceneo” oraz 10% za polecenie z aktywnymi cookie przez 90 dni.

prowizja w programie partnerskim ceneo

Program partnerski CENEO jest idealny dla osób, które prowadzą blogi, strony, fora dyskusyjne lub posiadają społeczności, którym mogą polecić dowolny produkt z wielu kategorii dostępnych w Ceneo. Możemy również promować produkty w mediach społecznościowych itd. Więcej informacji o programie partnerskim Ceneo.

5. Program Partnerski ComperiaLead

Wysokie prowizje (głównie produkty finansowe – lokaty, konta bankowe, pożyczki itp.)

programy finansowe comperia lead

Przykładowe programy partnerskie w sieci ComperiaLead

Godnym polecenia programem partnerskim jest ComperiaLead wchodzący w skład grupy Comperia.pl notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Użytkownik zarabia poprzez umieszczenie na swej stronie odpowiednich narzędzi – linków, porównywarek, banerów, widgetów czy kreacji mailingowych, które umożliwiają porównywanie produktów finansowych dostępnych na rynku. Każdy partner programu może liczyć na pomoc przydzielonego mu konsultanta.

W kwestii zarobków rozpiętość jest spora – od kilkunastu do nawet przeszło 200 tys. zł miesięcznie.

6. Program partnerski CashinPills

Programy partnerskie z branży: zdrowie i uroda. Wynagrodzenie procentowe za sprzedaż.

program partnerski cashinpills

Przykładowe produkty w programie partnerskim CashinPills.

CashinPills to jeszcze jeden warty zainteresowania program partnerski. Użytkownik zarabia, gdy ktoś z jego linka polecającego zakupi suplement diety, np. na odchudzanie, wspomagający sprawność seksualną, chroniący stawy etc. Średnia prowizja za sprzedaż jednego produktu wynosi 30%.

Każdy produkt ma indywidualną prowizje od sprzedaży (PPS – Płatność za sprzedaż)

prowizja w sieci affiliacyjnej cashinpills

7. Program Partnerski Bankier

Głównie produkty finansowe

system_partnerski_bankier

Bankier to jeden z najbardziej popularnych w Polsce programów partnerskich z branży finansowej. W jego ramach użytkownik ma do wyboru ponad 200 kampanii reklamowych, przy czym ok. 20 jest spoza branży finansowej. Dodatkowym atutem jest niski próg wypłaty wynoszący zaledwie 50 zł. Użytkownik ma do dyspozycji zestaw narzędzi służących do sprzedaży produktów finansowych i usług.

8. Sieć affiliacyjna Awin (dawniej Zanox)

Jedna z większych sieci affiliacyjnych, posiada sporo programów partnerskich w swojej bazie z różnych branży

programy partnerskie w sieci AwinAwin to efekt fuzji sieci reklamy efektywnościowej Zanox i firmy Affiliate Window. Awin to program partnerski o globalnym zasięgu zrzeszający ok. 6 tys. reklamodawców. Ogromny wybór w tym zakresie daje użytkownikowi szansę na realizację wielu ciekawych projektów adekwatnych np. do tematyki prowadzonego przez niego bloga. Wśród reklamodawców znajdują się m.in. banki i różnego rodzaju sklepy online.

9. Sieć affiliacyjna TradeDoubler

Spory wybór programów partnerskich do promocji, polskie wsparcie supportu.

program partnerski tradedoubler

Tradedoubler to sieć afiliacyjna, którą również polecamy z czystym sumieniem. Zajmuje się onamarketingiem elektronicznym typu „performance-based” i działa na kilkunastu rynkach europejskich oraz w Japonii. Użytkownicy mają do wyboru dużą ilość programów partnerskich – wysokość prowizji jest uzależniona m.in. od rodzaju programu.

Przykładowo reklamując Ceneo.pl użytkownik dostaje 0,13 zł za każdego unikalnego odwiedzającego, który kliknie w kreacje Ceneo.pl. Najbardziej kalkuluje się współpraca z instytucjami finansowymi, np. gdy ktoś z linka polecającego zakupi kartę kredytową lub skorzysta z kredytu gotówkowego w Citi Handlowym, użytkownik dostaje średnio od 17 zł do 19 zł.

10. Money2Money

Głównie programy partnerskie z branży finansowej

program money2money

Money2Money to pierwsza sieć afiliacyjna w Polsce, która od ponad 13 lat skutecznie łączy reklamodawców z wydawcami. W swojej ofercie posiada ponad 200 produktów finansowych.

Uczestnicy programu otrzymują dostęp do platformy, w której znajdują się linki do produktów finansowych tj. kont bankowych, kredytów gotówkowych, pożyczek pozabankowych itd. Jeżeli za pośrednictwem Twojego linku zostanie otwarte konto  bądź wzięta pożyczka, otrzymasz za to prowizję według obowiązujących stawek.

Aby ułatwić promocję Money2Money udostępnia darmowe narzędzia, które sprawdzą się zarówno dla posiadaczy stron internetowych, jak i osób, które jej nie mają.

 • Innowacyjne widgety – kalkulatory, porównywarki
 • Banery
 • Pasaż finansowy – Twoja własna subdomena z przekierowaniem do Twojego konta z całą gamą produktów
 • API – pozwala na zaciąganie danych bez konieczności logowania do platformy
 • Skracacz linków
 • Poradniki dla początkujących

Wypłata prowizji następuje w ciągu 7 dni roboczych, przy minimalnym progu wypłaty 100zł. Rachunki generowane są elektronicznie – wygodnie i szybko!

11. Google Adsense

Rejestracja w Google Adsense

program partnerski google adsense

Program partnerski Google Adsense pozwoli Ci zarabiać na treściach na stronach internetowych lub na zarabiać z reklam w Youtube. Ja osobiście nie umieszczam reklam Google Adsense na blog Pracawsieci.net. Warto przeczytać Ile można zarobić na Google Adsense.

Warto zarejestrować się w kilku programach partnerskich. Lista będzie stale aktualizowana i poszerzana o nowe programy partnerskie.

Więcej ważnych informacji
Przejdź na stronę główną bloga i przeczytaj więcej informacji dotyczących pracy przez internet: https://www.pracawsieci.net

Więcej programów partnerskich znajdziesz np. na topprogramypartnerskie.pl.

3 Cechy dobrego programu partnerskiego

Wybierając program partnerski należy zwrócić na kilka cennych informacji jak chociażby sposób naliczania prowizji, próg wypłaty oraz wsparcie techniczne.

 • Wysokie prowizje – należy patrzeć nie tylko na procent, który dostajemy od sprzedaży danego towaru, ale również na kwoty sprzedawanych towarów. No bo co z tego, że będziemy dostawać 20% prowizji, skoro cena produktu będzie wynosiła 20 zł. Zarobimy więc 4 zł. Dużo lepszym rozwiązaniem jest uczestnictwo w programach partnerskich operujących dużymi cenami produktów.
 • Niski próg wypłaty – im niższy próg tym szybciej będziemy mogli dostać zarobione pieniądze do ręki, a nie trzymać je zamrożone w programie partnerskim. Według nas dobre programy partnerskie charakteryzują się progiem wypłaty w granicach 100-200 PLN. Wynika z tego, że w opisywanym wyżej PP będziemy mogli wypłacić pieniądze średnio po jednej sprzedanej wycieczce!
 • Wsparcie techniczne – całkowitym minimum jest dostęp do bannerów reklamowych w programie partnerskim, które możemy umieścić na swojej stronie. Dodatkowym atutem są wszelkiego rodzaju skrypty, które pomagają dokonać zakupu, rezerwacji.

Infografika Pracawsieci.net – Co to są programy partnerskie i jak działają:

 

Program partnerski jest formą współpracy dwóch osób, którymi mogą być: po jednej stronie właściciel sklepu, autor produktu, a po drugiej właściciel strony internetowej, na której produkt jest promowany.

Właściciel strony, na której produkt jest promowany zarabia od sklepu, autora określoną prowizję za sprzedaż produktu z jego linka poleconego.

Programy partnerskie są dobrym rozwiązaniem na strony posiadające dobrą opinię w Internecie, a także spory ruch. Wtedy dajemy jedynie link do produktu, a za każdą jego sprzedaż otrzymujemy prowizję. 

W programie partnerskim obie strony zyskują na sprzedaży. Autor produktu dzięki promowaniu go przez osoby trzeba sprzeda więcej sztuk niż za pośrednictwem jedynie własnej strony czy jednego wydawnictwa.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE RÓWNIEŻ:

Zobacz inne posty na portalu Pracawsieci.net:

Ta strona używa ciasteczek Więcej informacji

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną. Źródło: wikipedia.org Więcej informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Wyłącz