Świat opinii

Świat Opinii jest serwisem internetowym oferującym możliwość zdobywania nagród poprzez dzielenie się swoją opinią i wypełnianie ankiet. Wyniki tego typu kwestionariuszy pomagają firmom m.in. zrozumieć potrzeby konsumentów, czy też zidentyfikować główne obszary działalności gospodarczej wymagające usprawnienia.

Świat Opinii to świetne rozwiązanie dla osób młodych, studentów, emerytów, matek spędzających swój czas głównie na opiece nad dziećmi, czy też pełnoetatowych pracowników, którzy liczą na dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci różnorodnych kuponów i benefitów.

świat opinii ankiety

Rejestracja w serwisie Świat Opinii

Jak zarejestrować się w Świat Opinii?

Szybka Rejestracja w Świat Opinii z tego linku:

Właścicielem portalu jest firma Survey Sampling International, LLC., która zajmuje się profesjonalnym badaniem rynku od około 30 lat, niejednokrotnie działając jako pośrednik. Zleceniodawca zleca wykonanie i przeprowadzenie badania właśnie firmie Survey Sampling International, która przekazuje je dalej za pomocą portalu Świat Opinii.

Aby zacząć zarabiać na wypełnianiu specjalnie wybranych dla nas ankiet w serwisie Świat Opinii należy zarejestrować się na portalu i założyć konto użytkownika. Sama rejestracja przeprowadzana jest w sposób standardowy, prosty i szybki. Użytkownik podaje swoje podstawowe dane wymagane do rejestracji (imię, nazwisko i adres e-mail).

Link weryfikacyjny zostaje przesłany na podany przez użytkownika adres e-mail – otwierając ten link potwierdzamy chęć podjęcia członkostwa. Sama rejestracja jest darmowa, a konto może zostać usunięte w dowolnej chwili.

Aby wziąć udział w ankiecie użytkownik potrzebuje jedynie urządzenia z dostępem do internetu.

Użytkownikami serwisu Świat Opinii mogą zostać jedynie mieszkańcy Polski.

Jak działa Świat Opinii?

Sprawdź jak funkcjonuje serwis Świat Opinii

Ankiety w portalu Świat Opinii wysyłane są dość regularnie, niestety mimo wszystko dość ciężko jest określić to, jak regularnie i często użytkownik może otrzymywać zaproszenia do wzięcia udziału w badaniu. Ankiety są bowiem dobierane indywidualnie, bazując na charakterze naszego profilu oraz celach badawczych zleceniodawcy.

Po udanej rejestracji Świat Opinii poprosi o wypełnienie kolejnego kwestionariusza, zawierającego wiele osobistych pytań. Część z osób może się w tym momencie zniechęcić – zapewniamy, że nie ma czego się bać, albowiem pytania te mają jedynie pomóc ustalić charakterystykę naszego profilu, jako potencjalnego respondenta.

Pytania mogą dotyczyć zakresu naszych dochodów, nawyków, przekonań, statusu rodzinnego, czy preferencji konsumenckich. Intencją portalu jest zadowolenie zarówno użytkowników, jak i zleceniodawców. Użytkownik otrzymuje ankiety, które jest w stanie szybko i rzetelnie wypełnić. Z kolei zleceniodawca otrzymuje informacje od rzetelnej grupy respondentów.

Świat Opinii, w odróżnieniu od innych firm ankieterskich nie płaci za wykonanie kwalifikacyjnych ankiet – użytkownik albo kwalifikuje się do konkretnej ankiety, albo nie. Jeżeli potencjalny respondent kwalifikuje się do konkretnej ankiety (m.in. na podstawie danych demograficznych i charakterystyki profilu użytkownika) wypłata może być bardzo wysoka. Zaproszenie do ankiety jest przeznaczone specjalnie dla konkretnej grupy osób i to właśnie zapewnia relatywnie wysokie benefity.

Czas, który należy poświęcić na wypełnienie ankiety w serwisie Świat Opinii uzależniony od zawartej w niej liczby pytań. Zwykle ankiety nie są zbyt długie, a ich wypełnienie zajmuje około 15 minut.

Nagrody za ankiety

Jakie nagrody otrzymuje się w Świat Opinii?

W serwisie Świat Opinii nagrody użytkownik gromadzi punkty w systemie Open Points. Ilość punktów, które użytkownik może zarobić zależy od wysiłku związanego z wypełnieniem ankiety oraz od złożoności i atrakcyjności tematu.

Badanie może przynieść użytkownikowi nagrodę od 10 do 100 punktów, z rekordowymi kwotami do około 250 punktów.

Po zgromadzeniu odpowiedniego limitu punktów (około 834 punkty o równowartości 25 PLN) użytkownik otrzymuje możliwość wymiany punktów na bon podarunkowy do sklepów różnych marek (m.in. Empik, Saturn, Zalando, Media Markt, czy TK Maxxx).

Do dyspozycji użytkowników są vouchery wysyłane drogą mailową lub tradycyjnie.

Vouchery tradycyjne dostarczane są w czasie 10 dni roboczych, natomiast vouchery elektroniczne dostarczane są w ciągu 48 godzin.

Za każdą wypełnioną ankietę serwis Świat Opinii przekazuje również darowiznę na rzecz wybranej przez użytkownika organizacji charytatywnej.

świat opinii nagrody za wypełnianie ankiet

Zalety i wady portalu Świat Opinii

Jak każdy serwis do zarabiania na ankietach korzystanie z portalu Świat Opinii ma swoje zalety i wady.

Zalety

  • liczba spersonalizowanych i specjalnie dostosowanych ankiet, które można wypełniać podczas pracy z domu,
  • cały proces ankietowania odbywa się w internecie,
  • nie spamuje użytkowników niepotrzebnymi informacjami
  • obsługa klienta

Wady

  • brak możliwości wymiany punktów na pieniądze,
  • czasami ograniczona ilość wysoko płatnych ankiet (co przekłada się na nieco długi czas do uzyskania pierwszej wypłaty),
  • brak możliwości rejestracji przez Polaków mieszkających za granicą.

Szybka Rejestracja w Świat Opinii z tego linku:

Zapraszamy do pisania opinii na temat portalu Świat Opinii w komentarzach poniżej.


3 komentarze

  1. Dobrze wiedzieć, że ktoś opisuje strony, na których jestem zarejestrowany od lat. Świat Opinii był dla mnie miejscem, gdzie czułem, że mam wpływ na otaczający nas świat. Oczywiście oprócz tego liczyłem ile zarobię za każdą opinię, jaką tam zostawiłem. Jest to ciekawe doświadczenie, w pełni darmowe i wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu.

  2. Jeśli chodzi o świat opinii, to mam na tym portalu konto i wypełniam czasem ankiety. Nie pojawiają się one w jakiejś zatrważającej ilości, ale da się zarobić kilka złotych za każdą ankietę. Później wypłacałem środki jako bon do sklepu i robimy zakupy jak za normalne pieniądze.

  3. Wypełniam ankiety w Świat Opinii już jakiś czas i sprawia mi to frajdę. Zarabiam na tak prostej czynności, do której nie potrzeba wiedzy z jakiegoś tematu, tylko wystarczy podzielić się swoim zdaniem na różne tematy.

Zostaw komentarz